Menu
  • Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka YarnArt Bella Baby zawiera w sobie 65% akrylu premium i 35% poliamidu. Poliamid to bardzo wytrzymałe i sztywne włókno, akryl natomiast to włókno miękkie i puszyste, a jego przydomek premium oznacza, że cechy negatywne zostały w znacznym stopniu zminimalizowane.  Proporcje zatem są tak dobrane, aby efekt końcowy w zadowoleniu był odpowiednio miękką i krzepką włóczką. Obydwa włókna otrzymywane są w drodze sztucznej syntezy zatem to włóczka antyalergiczna, co jest podstawowym warunkiem podczas wyboru surowca z przeznaczeniem na odzież dla dzieci i niemowląt. Włóczka YarnArt Bella Baby jest przędzą o równym, aczkolwiek lekko niewyraźnym skręcie i trudno nam się będzie doszukać pasm, które ją skręcają i które można rozdzielić; zatem to włóczka jednowątkowa. Włóczka jest grubości blisko 2mm, posiada delikatny meszek równy na całej długości a ponadto jest sprężysta, co zapewni dłuższy komfort użytkowania. Ubranka z niej udziergane będą o delikatnej teksturze i w przyjaznych dla dziecka kolorach. Włóczka YarnArt Bella Baby swoje zalety odzwierciedli wśrod odzieży dziecięcej i niemowlęcej w postaci czapek, szalików, bucików i skarpetek. To także włóczka na sweterki, sukienki oraz narzutki do wózków. Odzież taka zachowa lekkość i pulchność co ma duże znaczenie podczas noszenia przez dzieci. Zaletą podażową włóczki są motki 50 gramowe, które zawierają 190 metrów bieżących przędzy. Kolory można ze sobą łączyć bez obawy o zafarbowanie. Ażeby zrobione własnoręcznie ubranka zachowały długo świeżość zadbajmy o ich pielęgnację. To włóczka przeznaczona do prania delikatnego oraz unikania suszenia na słońcu.

YarnArt™ Bella Baby

Włóczka YarnArt Bella Baby jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczona na wyroby niemowlęce i dziecięce, a jej skład jest definiowany jako akryl premium 65% i poliamid 35%. Akryl premium, co znaczy, że odznacza się wyjątkową jakością a poliamid mu dzielnie towarzyszy i uzupełnia brakujące cechy jak sztywność i odporność na ścieranie. Główną zaletą włóczki jest na pewno brak alergenów mogących podrażniać niezwykle wrażliwą skórę niemowlęcą. Kolory, które posiada włóczka YarnArt Bella Baby są pastelowe i świetnie będą prezentowały się w odzieży wierzchniej jak czapeczki, skarpetki, buciki, rekawiczki i szaliki jak i tej bliżej ciała, czyli sweterki i sukienki. Sprężysta włóczka do pewnego momentu rośnie razem z dzieckiem, aby potem dać się spruć i ulec nowej koncepcji.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.