• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka YarnArt Bianca Baby Lux jest włóczką, która na pewno zachwyci, nawet jak okaże się zbyt wymagająca żeby wydziergać z niej duże projekty. Ulgę natomiast przyniesie świadomość, że to przędza głównie z przeznaczeniem na wyroby dziecięce, a więc o niewielkich rozmiarach. To włóczka cienka wykonana z wysokogatunkowej wełny i takiego akrylu. Wysoce sprężysta i ładnie skręcona będzie doskonała do przerabiania drutami lub szydełkiem, albo jednym i drugim, bo czyż ladnie nie prezentuje się sukienka w której góra wykonana jest ściegiem dżersejowym a dół szydełkowym ażurem? albo wełniane buciki z dekoracją, którą mogą być rzemienie, sznurki i aksamitki? Możliwości jest bardzo dużo i w dziecięcej odzieży możemy dać upust naszym najśmielszym pomysłom. Włóczka YarnArt Bianca Baby Lux zachwyca, lecz zdziwienie może wywołać fakt zawarcia w niej wełny naturalnej, bo przecież wełna podgryza i uczula, ale czy każda? Dobrze już wiemy, że wełna wełnie nierówna zarówno w wyglądzie jak i właściwościach, a wszystko dlatego, że owcza wełna jest różnej jakości już jako runo. Z najlepszych, najdłuższych i najcieńszych włókien żywej wełny uzyskuje się wysokogatunkowe przędze i takie powinny być wykorzystywane jako składniki włóczek dla dzieci. Takie wełny są niesamowicie miękkie, łagodne dla skóry, nieuczulające. Aby umniejszyć mogące pojawić się negatywne odczucia, dodaje się do nich nie byle jaki akryl, bo wysokogatunkowy i o specjalnym wykończeniu. Włóczka YarnArt Bianca Baby Lux żmudność dziergania wynagrodzi wysublimowanym, delikatnym wyglądem włącznie z ładnymi, energetycznymi kolorami. To włóczka przygotowana na wielokrotne prucie i obdarowanie nowym życiem następnego projektu.

YarnArt™ Bianca Baby Lux

Włóczka YarnArt Bianca Baby Lux to włóczka mikro w odbiorze wzrokowym. Cienka, oferowana w małym 50 gramowym motku w którym jest jej aż 150 metrów. A wszystko dlatego, że to włóczka dla dzieci, a to zobowiązuje do zachowania wysokich standartów. Sklada się z 40% wełny naturalnej i 60% akrylu premium. Wszystko więc powinno być w najlepszym gatunku, bo ciuszki zakładać będziemy dzieciaczkom, często w bezpośrednim kontakcie ze skórą. Włóczka YarnArt Bianca Baby Lux to delikatna włóczka z lekkim połyskiem ładnie skręcona, sprężysta o średnicy nieco większej od 1mm, zatem wyroby nie będą buńczuczne, raczej delikatne i porządne. Jako że to włóczka bezpiecznie całoroczna, możemy ją przeznaczyć dosłownie na wszystko, co dzieciom wydziergać chcemy. Od wełnianych bucików po czapeczki. Ale też podkraść możemy tą włóczkę na dorosłe wyroby. Dziergania dużo, ale satysfakcja gwarantowana.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.