• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka YarnArt Bianca Lana Lux to włóczka ze 100% wełny owczej charakteryzującej się cennymi włściwościami grzewczymi i termoizolacyjnymi. Bardzo istotną wartością tej włóczki jest jej smukłość, co zaprzecza twierdzeniu, że ciepła oznacza gruba. Cieńsza włóczka wełniana daje pełne uroku wyroby, które w odbiorze wyglądają bardzo gustownie i w dobrym gatunku. Praca z taką wełną jest żmudniejsza, bo potrzebne będą druty o mniejszym rozmiarze, ale zgodnie z maksymą: nikt nie pyta o czas pracy a o wykonującego – warto! - szczególnie jeśli chodzi o produkty męskie, w których przeźroczystość nie wchodzi w grę, a i grubość swetra, czy pulowera nie jest obojętna. Dobrze bowiem żeby mieścił się w razie potrzeby pod marynarkę lub stanowił samodzielny element garderoby, który ma do spełnienia dwa bardzo ważne zadania: powinien być trwały czyli dobrej jakości oraz dobrze układać się na ciele. Włóczka YarnArt Bianca Lana Lux w dotyku jest o dziwo bardzo miłą włóczką, zatem przypuszczać możemy, że jakość włosa owczego odegrala tu dużą rolę. Im cieńsze i delikatniejsze runo owcze, tym włóczka łagodniejsza w odbiorze, bez charakterystycznej szorstkości, co może też powodować, że i wrażliwcy będą mogli ją nosić. Jako niegruba, wydajna wełna Włóczka YarnArt Bianca Lana Lux to obok wyrobów męskich bardzo wytworna przędza na wyroby damskie pięknie układające się na figurze, nie wpinające się z krągłym efektem zginania. Zarówno na sploty gładkie jak i fantazyjne, na chusty, poncza, czapki. Ponieważ wełna owcza zawiera naturalny tłuszcz – lanolinę, która odpowiedzialna jest między innymi za niebrudzenie się włóczki, warto zrezygnować z ostrych środków piorących   typu proszek, a wykorzystać łagodne szampony i specjalne preparaty do wełny. Zadbana w pielęgnacji odzież odwdzięczy się świeżym wyglądem i długowiecznością.

YarnArt™ Bianca Lana Lux

Włóczka YarnArt Bianca Lana Lux jest włóczką a właściwie wełną, bo wykonana jest w całości z runa owczego. Im cieńsze włosy runa, tym włóczka szlachetniejsza i o wyższej wartości. Wełna jest materiałem wysokiej jakości więc mamy pewność że odzież z niej wykonana długo zachowa świeżość i nienaganność. W porównaniu z innymi 100% wełnianymi włóczkami, ta jest niesamowicie filigranowa i dodatkowo: występuje w jednobarwnych i wielokolorowych motkach. Włóczka YarnArt Bianca Lana Lux zamieniona na odzież sprawi, że wyglądać będzie bardzo dostojnie i wartościowo. Nie jest gruba, przez co wyroby będą delikatne i korzystnie się prezentujące na każdej sylwetce. To bardzo elegancka wełna na odzież męską; na klasyczne pulowery i swetry w stylu casual a także w stylu smart casual -  mieszczące się pod marynarką w nie koniecznie szaro-burych kolorach.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.