• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

YarnArt Creative jest włóczką wykonaną w 100% z bawełny. Wśród istniejących już bawełnianych produktów YarnArt ta jest najgrubsza. Cieńszą o połowę jest Ideal, a najcieńszą Begonia. Rzeczywiście, Creative jest dosyć gruba, skręcona luźno jak na bawełnę przystało z 10 też nie należących do najcieńszych nitek. Jej grubość w przekroju wynosi ponad 2 mm Jest bardzo miękka, układna ochoczo rolująca się w ślimaki, esy floresy, dobrze trzymająca węzły. Jest odpowiednią włóczką na makramowe wyroby nie tylko biżuteryjne, ale też większe makatki, wiszące kwietniki, makramowe poszewki na poduszki. Włóczka YarnArt Creative łudząco przypomina miękki bezrdzeniowy sznurek, z którego na pewno ucieszą się rękodzielniczki wykonujące sznurkową biżuterię ze sznurka układnego poddającego się plecionkom i ciasnym splotom. Ale oprócz biżuterii zasadniczą rolę włóczka Creative będzie spełniała w duecie z szydełkiem i drutami. Przerabiana ciasno da wyroby trzymające pożądane kształty, bez prześwitów, co jest ważne w przypadku toreb, koszyków, kapci i dywaników, również tych dziecięcych. Jako matowa włóczka o głęboko nasyconych kolorach odda swój urok w robionych na drutach bluzkach, tunikach i topach a także dodatkach, które z komfortem noszenia będą mialy dużo wspólnego, bo bawełna to surowiec oddychający, któremu nie groźne ani upały ani zimno. Ta przędza będzie również posłuszna do pracy z krosnem tkackim oraz z obręczą do łapaczy snów. Kolorowa, nadająca się do różnorakich połączeń może służyć za przewodnik lub być mocnym tłem dla innych materiałów. Jako gruba, sznurkowa włóczka nadaje się również na szydełkowe zabawki i przytulanki. Ponieważ bawełna dobrze wchłania wodę, po jej „pralkowym” odświeżeniu dobrze jest ją suszyć w pozycji poziomej i nadać pożądany kształt, aby zapobiec wyciąganiu i gnieceniu.

YarnArt™ Creative

Creative zasila włóczki YarnArt mające w swoim składzie bawełnę. Jest przędzą w całości wykonaną właśnie z bawełny, co bardzo cieszy. Jest dosyć gruba, skręconą aż z 10 nitek, bardzo miękką o sznurkowym wyglądzie. Idealna dla drutów, ale szydełko też sobie poradzi. Na pewno znajdzie zastosowanie w realizowaniu projektów do wystroju wnętrz, dodatków w postaci pasków i toreb oraz do wyrobu samej odzieży. Włóczka Creative spełni również oczekiwania wszystkich poszukujących grubszych i w ładnych kolorach sznurków do makramy. Łatwo się rozdwajający perkaty skręt da się przeobrazić w efektowne gęste frędzle, pędzle i chwosty. To również świetna włóczka nadająca się na biżuterię sznurkową.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.