Menu
  • Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka YarnArt Flowers z przewagą bawełny, bo 55% powoduje, że staje się przyjazna dla naszej skóry. To jedno z najlepiej oddychających włókien, które nie wywołują pocenia i alergii na ciele. Można je prać w wysokich temperaturach a jedynym problemem może być zbyt silne promieniowanie UV, które może spowodować płowienie czy pożółknięcie tkaniny. Natomiast poliakryl, którego jest tutaj 45% to włókno sztuczne, raczej delikatne, wymagające również takiego traktowania. Z silną bawełną tworzy duet doskonały, nie za ciężki, gładki i miły dla ciała. Włóczka należy do cienkich, a poprzez swój skład możemy ją potraktować podobnie jak gruby kordonek  i wykonać z niej zarówno odzież na drutach jak i na szydełku. Bluzki, sweterki, blezery, topy ba, nawet stroje kąpielowe oraz chusty, szale, sukienki i spódnice. Włóczka YarnArt Flowers jest spowita z 4 nitek właściwie skręconych i dobrze z sobą scalonych co powoduje, że podczas dziergania czy szydełkowania śliska się po narzędziu, nie powodując zakłóceń w gładkości wzoru. Gładkość również pozytywnie wpłynie na wybrane wzory. Zarówno te wrabiane jak i ażurowe będą wyglądały schludnie i do tego w ładnych zestawach kolorystycznych. 

Jeśli przyjrzymy się motkom tej włóczki, widać, że w tym olbrzymim walcu o wadze 250 gramów kolorów jest niewiele z brakiem powtarzalności. To powoduje, że możemy wybrać początek robótki ciemny lub jasny i tym kluczem realizować nasz plan. 

Długość motka jaką posiada Włóczka YarnArt Flowers – 1000 metrów powoduje, że możemy ją przeznaczyć na większe projekty typu narzuty, kapy, dywaniki, w których ma znaczenie długość nitki czy szczególne potraktowanie połączeń. To również włóczka doskonała na szydełkowe ozdoby świąteczne i okazjonalne przystrojenia oraz na odzież i akcesoria dziecięce włącznie z maskotkami. Jej lekkość przełoży się na wykonane projekty, co pozwoli na zachowanie fasonu i kształtu. Jak wszystko, co wykonane z włókien łączonych z bawełną - po praniu suszone powinno być w oddali od promieni słonecznych, aby zachować świeże nasycenie kolorów.

YarnArt™ Flowers

Włóczka YarnArt Flowers to włóczka, która zaskakuje nas wielkością motka, ilością metrów, kolorami i składem. Włókna, które są jej składnikami to bawełna i poliakryl. Cienka i gładka w robótce tworzy kolorystyczne ombre, na które możemy wywrzeć duży wpływ. Wykonamy z niej projekty mniejsze, jednokolorowe z łagodnym okraszeniem następnego koloru, lub projekty większe wpływając na usadowienie koloru wodzącego, przechodzącego w następne. Długie jednobarwne odcinki  wpłyną dodatnio na łagodny zestaw barw, pozbawią odzież pstrokacizny i pozwolą na zrealizowanie wymyślonego projektu pod względem kolorystycznym. Włóczka YarnArt Flowers ze względu na bawełnę pozytywnie oddziałowuje na nasze ciało, zachowując komfort noszenia.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Skład

Skład

Marka

Marka

Rozmiar szydełka

Rozmiar szydełka

Rozmiar drutów

Rozmiar drutów

1 - 4 z 4
Sortuj wg:
strona: z 1