• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka YarnArt Harmony to kolejny szlachetny wyrób klasycznego duetu, który tworzą wełna i akryl. Przędza dająca ciepło i komfort noszenia w chłodne i wietrzne dni poprzez swój skład 60% wełny i 40% akrylu. Produkt z taką zawartością wełny jest naprawdę ciepła a właściwości, które posiada czynią ją odporną na wilgoć i przenikający chłód. Cechą znamienną włóczki Harmony jest jej wielokolorowość zawarta w jednym motku jednak utrzymująca tonację kolorystyczną. Tych tonacji jest 12, od ciepłych, łagodnych zestawień po zawierające ekspresyjne, rzucające się w oczy odcinki, ożywiające dzierganą pracę. Ze względu na swój skład i grubość nadaje się przede wszystkim na wyroby wierzchnie typu duże szale, kominy, czapki, rękawiczki, getry, skarpety i ciepłe grubsze swetry. Zawarta informacja od producenta dla sztrykujących i szydełkujących wymienia druty o grubości 5,5 mm a szydełko 6,5mm. Niemniej jednak wcale nie musimy umieć poslugiwać się drutami i szydełkiem, żeby wykonać własną czapkę, komin czy szal; ba, nawet nie musimy nic zszywać, bo idealnym narzędziem dla tej przędzy jest obręcz dziewiarska, na której metodą zawijania powstają wyroby a my nie musimy mieć specjalnych uzdolnień tylko wybraną włóczkę i trochę wolnego czasu - mniej niż do drutów czy szydełka Włóczka YarnArt Harmony jako przędza w dużym stopniu wełniana nadaje się również na wyroby wyposażenia domu takie jak poduszki, kilimy czy pufy. Przewaga w składzie wełny powoduje że nie elektryzuje się, nie brudzi i łatwo nie chwyta kurzu, a na dodatek jest atrakcyjna dzięki swoim kolorom. Miło się z nią dzierga i warto dla niej zaopatrzyć się w druty bambusowe, które są lekkie, nie dzwonią i przedza pięknie się po nich ślizga. Warto pamiętać też o właściwej pielęgnacji, ponieważ jak każda wełna - lubi się filcować. Dbajmy więc o stosowanie się do uwag i wskazówek zawartych na banderolach każdego motka.

YarnArt™ Harmony

YarnArt Harmony to ciepła włóczka o dynamicznym skręcie w składzie której jest 60% wełny i 40% akrylu. Jest wielokolorowa w jednym motku z zachowaniem palety współgrających i przenikających się ze sobą barw. Jej przeznaczeniem są wierzchnie okrycia, grube swetry, czapki, kominy i szale. Występuje w dwunastu bazach kolorystycznych; łatwo ją więc dobrać do karnacji i jednokolorowej zwłaszcza sportowej odzieży. Włóczkę Harmony przerabia się na grubych drutach ale też na obręczach dziewiarskich, które pozwalają na szybkie wykonanie bezszwowych czapek i kominów, a praca na nich jest dobrą zabawą.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.