• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka YarnArt Jeans Crazy to włóczka, która w swoim składzie ma 55% bawełny i 45% poliakrylu. Te dwa włókna są swoimi przeciwieństwami i połączenie ich ze sobą w efekcie daje włóczkę o cechach i właściwościach sprzyjających jej pozytywnemu użytkowaniu. Bawełna np. jest włóknem bardzo higroskopijnym, pije wodę jak żadna inna włóczka, a akryl bardzo słabo. Bawełna wyblaka na słońcu tracąc kolory, akryl zupełnie nie; bawełna ma tendencje do wyciągania, akryl jest sprężysty, bawełna się nie mechaci, akryl ma takie tendencje. Widzimy zatem, że połączenie tych włókien jest logiczne, co znajduje odzwierciedlenie w popycie na tą włóczkę. Włóczka YarnArt Jeans Crazy jest bardzo dobrze, gęsto skręcona z 4 też skręconych nitek. To powoduje, że tworzą z sobą ciasny splot nie rozdwajający się nawet przy ucięciu włóczki. Grubośc jej w przekroju wynosi mniej więcej 2mm i jest taka sama jak włóczki YarnArt Jeans. Zatem są to bardzo dobre włóczki do wzajemnych połączeń kolorystycznych, w których i jedna i druga mogą odegrać bardzo ważną rolę. Wystarczy kolorową przędzę, jaką jest Jeans Crazy osłabić kolorystycznie dokładając jeden z posiadanych przez nią kolorów i otrzymamy produkt mniej pstrokaty, przemyślany i bardziej uporządkowany. Łącząc tą włóczkę w dwie lub więcej nitek, zmieniając druty lub szydełko na większe rozmiarowo, otrzymamy odzież znacznie cieplejszą a więc jesienno-zimową. Używając nitki pojedyńczej, uzyskamy produkt całoroczny. Włóczka YarnArt Jeans Crazy sprawdzi się w ubraniach dzierganych luźno i ciaśniej. Bawełna zapewni im ciężar a poliakryl nada puszystości i lekkości. To następne dwa czynniki wzajemnie się przyciągające dla rezultatu końcowego. Włóczka dostępna jest w ekonomicznych 50 gramowych motkach i każdy zawiera 160 metrów bieżących przędzy.

YarnArt™ Jeans Crazy

Włóczka YarnArt Jeans Crazy jest kolorowym klonem włóczki Jeans. Skład niezmienny – 55% bawełny i 45% poliakrylu zapewnia jej przydatność do projektów w których unikamy włókien mogących uczulać skórę. Osoba dorosła jeszcze jakoś to zdzierży, ale w przypadku dzieci nie ma takiej opcji. Zatem jeśli zastanawiamy się nad wyborem włóczki odpowiedniej na odzież dziecięcą, ta jest na pewno odpowiednia, tym bardziej że włóczka YarnArt Jeans Crazy jest w energetycznych kolorach.  Śmiałe połączenia dadzą w efekcie wesołe, kolorowe dzianiny, które nienaruszone przetrwają niejedną dziecięcą awanturę bez uszczerbku dla utraty fasonu i koloru. Bawełna wraz z poliakrylem tworzą odporną na rozciąganie, o wystarczających zdolnościach higroskopijnych włóczkę.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.