• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka YarnArt Legend Bulky to przędza o składzie klasycznym z dodatkiem wiskozy. 65% jest akrylu, 25% wełny i 10% wiskozy. Akryl uzupełniacz, który dobrego gatunku potrafi sprostać dobrej jakości i przez co często trudno go odróżnić od prawdziwej wełny. Towarzyszy więc jako składnik szlachetnym włóczkom dodając im sprężystości i co nie jest bez znaczenia, obniżając ich cenę.
Natomiast wiskoza wspomaga wełnę w zbliżone do niej właściwości ale również zmiękcza, czym przyczynia się do łagodniejszej dla ciała, wytrzymałej i trwałej włóczki. Jest też świetnym uzupełnieniem wełny jeśli chodzi o higroskopijność i grzejność no i wraz z akrylem jest antyalergiczna. Włóczka YarnArt Legend Bulky jest włóczką grubą, zatem nadającą się na czapki i szale, duże swetrzyska, odzież masywną i ciepłą. Legend Bulky ze względu na swoją spokojną kolorystykę i charakterystyczny ciemniejszy akcent, jakim są sztywnawe włoski kwalifikuje tą przędzę na wyroby odzieżowe dla mężczyzn. Jeśli więc mamy ochotę na wykonanie grubego sportowego swetra, czapki czy szala sięgnijmy po tą włóczkę bez zastanawiania. Odpowiedni wzór określi charakter swetra, a odpowiednia dbałość o niego zapewni mu długi żywot. Jeśli Włóczka YarnArt Legend Bulky wydaje się nam jednak za gruba, przyjrzyjmy się jej siostrzanemu wyrobowi – włóczce YarnArt Legend, która ma te same właciwości, taki sam skład, taki sam wygląd, ale jest o 3 razy cieńsza. A może sweter z Legend, a czapka i szal z Legend Bulky? Wykorzystajmy okazję, że mamy identyczną włóczkę o różnych grubościach. Motki Legend Bulky są 100 gramowe i zawierają 100 metrów bieżących włóczki.

YarnArt™ Legend Bulky

Włóczka YarnArt Legend Bulky jest włóczką o identycznym składzie i wyglądzie jak jej siostrzany wyrób – Włóczka YarnArt Legend. Trzy składowe włókna, które ja tworzą - wełna, wiskoza i akryl powodują, że to włóczka doskonale oddychająca, nadająca się na odzież cieplejszą, natomiast jej wygląd kwalifikuje ją jako przędzę klasyczną i ponadczasową. Jest 3 razy grubsza od włóczki Legend, zatem nie tylko na czapki i szale, ale też na duże swetry oversize, spódnice, płaszcze, kardigany. Jeśli więc poszukujemy włóczki na trwałą, nieprzemijającą modowo odzież Włóczka YarnArt Legend Bulky odnajdzie się w takim projekcie. Spokojne, wiecznie aktualne kolory z przemyślanym fasonem będą służyły przez lata.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.