• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka YarnArt Rhapsody to bardzo wymyślna przędza przyciągająca wzrok, dzięki łączeniom kolorystycznym. Jej skład zawiera 25% wełny i 75% akrylu który czyni ją miękką i delikatną. Rhapsody jest włóczką regularnie, nie za ciasno skręconą, sprężystą z wyraźnie widocznymi 3 nitkami, które nadają jej czar i powab. To właśnie te 3 nitki wpływają na jej interesujący efekt końcowy, bo cieniowana jest każda nitka z osobna, a nie pasmo włóczki. Dzięki temu nitki przeplatają się ze sobą dając różne nasycenie kolorystyczne, ciągle jednak utrzymane w wybranym deseniu. W rezultacie mogą powstać bardzo ciekawe, acz nie do końca dające się zaplanować pod względem kolorystycznym, ale ciągle lekko wyglądające wyroby. To nieczęsta, pozytywna cecha włóczek.
  
Z powodu swojego składu i wyglądu włóczka YarnArt Rhapsody przeznaczona może być na odzież dziecięcą, czapki, buciki, sweterki, sukienki, ale również na kocyki, pledy i poduszki. Delikatność i barwy tej włóczki aż proszą o wplatanie w nią koralików o perłowej poświacie, jaką są małe perełki SeaStar, czy koraliki toho.
  
To również włóczka na niesamowite wizualnie projekty damskie. Zarówno większe, typu zakładane kardigany z wiązanką, sukienki, swetry oraz szale, kominy chusty i czapki. Ozdobią i odnowią każdy, nawet najsmutniejszy płaszcz czy kurtkę, dodadzą powabu i lekkości dżinsom, okraszą białą bluzkę. Poza tymi przeznaczeniami, to także rewelacyjna włóczka na szale, swetry i pulowery dla mężczyzn. Patrząc na kolory tych włóczek od razu przychodzi nam do głowy myśl, że te odcienie niebieskiego, szarości i morskie zielenie to właśnie przemyślane barwy dla panów. Gdyby jednak wydawało się, że sweter czy szal zrobiony z Rhapsody da nam obraz zbyt mocnego podziału kolorystycznego, możemy połączyć dwa pasma tej włóczki, dzięki czemu tło kolorystyczne naszej pracy pogłebi się, a rezultat jawi się rozmazany. 

Czy włóczka YarnArt Rhapsody to nie ekscytująca włóczka? A jeśli dodamy, że bardzo wydajna, bo na sweter potrzeba od 400 do 500 gram – to chyba nie zabraknie chętnych, aby chociaż jedną rzecz z niej udziergać, lub wtrącić ją do jednokolorowej, innej o podobnym wyglądzie włóczki. Jej ubarwienie z rumieńcami nie pozwoli się nudzić nawet przy niebłahym projekcie. Motki są duże, bo 200 gramowe, zawierające aż 540 metrów, wcale nie cienkiej przędzy. Na sugerowaną próbkę 10x10 cm wykonaną na drutach nr 4 zużyto 11,5 metrów.

 

 

 

YarnArt™ Rhapsody

Włóczka YarnArt Rhapsody to absolutnie inna włóczka w kontekście wizualizacyjnym. Każdy motek bogaty kolorystycznie, dzięki skręconym 3 nitkom w różnych kolorach. Jednak najciekawsze w tej włóczce jest to, że długości kolorystyczne tych nitek przenikają się wzajemnie tworząc efekt ombre. Nie przewidzimy od początku do końca kolorystycznego rezultatu wyrobu na drutach czy szydełku ale utrzymamy kolorystyczne tło, od którego powinniśmy rozpocząć zakup tej włóczki. Jej skład to 25% wełny i 75% akrylu, w wyniku czego jest miękką i subtelną włóczką. Spoglądając na jej kolory utwierdzamy się tylko w przekonaniu, że to właściwa włóczka na wyroby dla dzieci, pań i panów.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.