• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka YarnArt Tweed to przędza w motkach 150g o długości 300m w skład której wchodzi 30% wełny, 60% akrylu i 10% wiskozy. Włóczkę tą wyróżniają wtrącenia innego koloru, które są charakterystyczne dla tweedu i to właśnie one z korzyścią odróżniają ją od innych włóczek. Sweter, czy czapka z szalem z niej zrobione będą spostrzegane jako wyroby wyróżniające się, lecz nie jaskrawe. Dlatego też obok powszechnych wyrobów damskich włóczka ta będzie się prezentować ponadprzeciętnie w wyrobach męskich. Swetrach – zarówno tych standardowych jak i sportowych, kamizelkach, szalach, czapkach czy skarpetach. Wełna, która się znajduje w jej składzie zapewni ciepło i długodystansowość wyrobu, a akryl miękkość i sprężystość.
  
Mogłoby się wydawać, że YarnArt Tweed jest uboga kolorystycznie, ale przecież nie oczekujemy chyba w tweedzie pstrokacizny... Barwy jej są spokojne, zbliżone do naturalnego koloru włókien, a dopiero wtrącenia dodają charakteru i malują tę włóczkę. Zestaw kolorystyczny jest jednak spokojny i wyważony. Kolory można ze sobą łączyć (np. kolor 220 i 225) za pomocą wzorów i zestawień bez obawy o zafarbowanie, dbając o temperaturę kąpieli, by nie przekraczała 40 stopni. Zalecane druty to nr 3,5 a szydełka nr 4, ale to tak naprawdę indywidualne podejście zdecyduje jakimi rozmiarami się posłużymy. Skarpety na pewno powinny być zrobione dość ciasno, ale sweter to kwestia upodobania i indywidualnego podejścia. YarnArt Tweed spełni oczekiwania osób noszących się gustownie i z klasą. Klasyczny wyrób posłuży nam przez długie lata i będzie ciągle urodziwy, jak długowieczny tweed.

YarnArt™ Tweed

Tweed do tej pory znany był wszystkim jako rodzaj ciepłej rozpoznawalnej tkaniny. Wielką radością okazała się włóczka YarnArt Tweed powielająca te cechy. Dzięki temu, z tweedu może być nie tylko odzież szyta, ale również wydziergana. YarnArt Tweed o składzie 30% wełny 60% akrylu i 10% wiskozy ma charakterystyczne wtrącenia; raz to drobna nitka a raz delikatne zgrubienia w innym kolorze. Całościowo prezentuje się bardzo interesująco, drobinki powodują że jest nieszablonowa i wyrazista. Doskonała na męskie swetry, również te z wrabianymi wzorami i łączonymi wzajemnie kolorami. Wtrącenia bardzo urozmaicają włóczkę i nadają jej dostrzegalnego wyglądu.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.