Menu
  • Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Włóczka YarnArt Velour charakteryzuje się miękką okrywą włosową – pluszem. Wykonana jest z mikro-poliestru, czyli z funkcjonalnego, oddychającego poliestru. Włókna mikro-poliestru są gładkie i miękkie, wchłaniają wilgoć, przez co nawet podczas dłuższego noszenia można czuć się komfortowo. Mikro-poliester ma jeszcze jedną ważną cechę – nie traci swoich właściwości nawet po wielu praniach, pozostając długo jak nowy. Zatem, jeśli zdecydujemy się na włóczkę Velour, po przerobieniu jej uzyskamy wyroby bardzo miękkie, jedwabiście gładkie i ładnie układające się na sylwetce, bo jak żadna włóczka, ta idealnie dopasowuje się do ciała. Wygląd ma delikatny i tak wyglądają wykonane z niej projekty. Nie budzi więc zdziwienia fakt, że włóczka YarnArt Velour wyjątkowo nadaje się na wyroby odzieżowe dla dzieci, jako że nie uczula, nie gryzie i oddycha,  spełnia więc warunki do bezpośredniego kontaktu z dziećmi. Oprócz sweterków, sukienek, bucików, czapek, szalików, możemy z niej wykonywać również zabawki, a także praktyczne przedmioty przydatne w codziennym życiu, takie jak kocyki, jaśki i narzutki. Dodatkowym walorem weluru jest głębia koloru i igranie ze światłem, co powoduje że włóczka ta jest przytulna i przyjazna zarówno dla oka jak i dla ciała. Poprzez swój czar, włóczka YarnArt Velour nadaje się również na odzież wieczorową i koktajlową. Sukienka czy welurowy top w świetle świec stworzą niesamowite efekty wizualne w zależności od załamywania się odzieży. Warto też pokusić się o zrobienie welurowych akcesoriów typu pasek do sukienki, modny choker na szyję, czy wreszcie torebkę. Przydadzą się na pewno.
Sugerowane druty dla tej włóczki to 5,5mm, a szydełko 6,5mm i jak zawsze, wybór należy do nas, jednak należy pamiętać, że welur raczej nie lubi być ciasno przerabiany, aby nie zgubić jego puszystości i plastyczności. To włóczka pełna czaru i wdzięku, która w wyrobie uwielbia biżuterię, zarówno tą błyszczącą, kryształową jak i matową w postaci naturalnych kamieni.

YarnArt™ Velour

Włóczka YarnArt Velour to włóczka wykonana z mikro-poliestru. Niezwykle gładka, miękka, pluszowa przędza, która w wyrobach idealnie dopasowuje się do ciała. Ta delikatnie wyglądająca włóczka to również idealny surowiec na ubranka dziecięce, zabawki i inne przedmioty, z którymi dziecko może mieć styczność. Zrobisz z niej także dywaniki, pledy, narzutki i poduszki. Pluszowe ubrania mają wiele zalet, jednak tymi najbardziej docenianymi są wygoda i uczucie komfortu, jaki dają wytwory z weluru. Zarówno ubrania, jak i welurowe przedmioty sprawiają wrażenie przytulności i ciepła, cech których większość z nas nieustannie poszukuje.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Skład

Skład

Marka

Marka

Rozmiar szydełka

Rozmiar szydełka

Rozmiar drutów

Rozmiar drutów

1 - 2 z 2
Sortuj wg:
strona: z 1