• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Zawieszki pomponiki występują w wielu rozmiarach i wykonywane są z przeróżnych materiałów. Te są 15 milimetrowymi kuleczkami wykonanymi ze sztucznego futerka z niezbyt gęstym włosem nawierzchniowym, co powoduje że wyglądają lekko i delikatnie. Są foremną kulką bez predyspozycji do zniekształceń, dzięki czemu w otarciach i styczności z innymi materiałami i skórą nie deformują się, zachowując długo swój pierwotny wygląd. Wystepują w kolorach, które łatwo dopasować do kolorów posiadanych przez półfabrykaty do wyrobu biżuterii i chociaż uchwyt ich jest w kolorze złota, jest tak mały (wynosi 1,5mm), że łatwo go zamaskować nakładką w innym kolorze lub ozdobnym kapturkiem z nici, sznurka czy włóczki. Zawieszki pomponiki mogą stać się powodem do wykonania biżuterii w dowolnym stylu i formie. Ciekawie prezentują się w  w połączeniu z chwostami z okrągłą bazą lub z chwostem potrójnym, małymi drobnymi koralikami ale też perłami i kryształkami. Wszystko, co wygląda lekko, dobrze będzie współgrało z pomponikiem; nawet zwykły łańcuszek - pancerka może stać się idealnym nośnikiem pomponika tworząc interesującą wertykalną biżuterię. Pomponik posiada estetyczny uchwyt, który bardzo ułatwia jego zamieszczenie przy bransoletkach i kolczykach i w łatwy sposób może być wplatany w sznurki i nici jubilerskie. Zawieszki pomponiki oprócz dominującego wykorzystania w biżuterii, mogą być użyte do ozdabiania toreb, torebek, abażurów, pledów i odzieży, zwłaszcza dziecięcej. Czapki, rękawiczki, skarpetki i wiele, wiele innych możliwości przystrajania ubrań spowoduje, że nie będą tradycyjne i zyskają wesołość. Również pomieszczenia i najzwyklejsze przedmioty codziennego użytku ozdobione pomponikami w prosty sposób mogą wnieść wiele radości w życie dziecka. To również bezpieczna i idealna galanteria przy wyrobie amigurumi oraz innych maskotek i zabawek baśniowego świata, które łatwo wykonać możemy własnoręcznie z pomocą szydełka lub drutów np. z resztek włóczki. Najprostszym jednak sposobem na pomponikowy gadżet jest brelok. Łatwo, ładnie i kolorowo.

Zawieszki pomponiki

To bezpieczne i lekko wyglądające ozdoby. Ich dominacja nasila się i słabnie, jednak zawsze są obecne w wielu rodzajach rzemiosła, a tymi najmniejszymi najbardziej interesują się twórczynie handmadowej biżuterii. Nie dziwi więc fakt, że pojawiają się w wielu biżuteryjnych technikach i o dziwo do bardzo wielu pasują. Zawieszki z pomponów są tak urocze i radosne, że w żaden sposób nie mogą zaszkodzić w estetycznym odbiorze biżuterii. Obojętnie, czy będzie ich kilka, czy tylko pojedynczy – jednokolorowe, czy w wielu kolorach - będą wyglądały lekko i zmysłowo. Mało tego – z ich towarzystwa ucieszą się również włóczki, których pompony są niezaprzeczalną ozdobą, zarówno w wydzierganej odzieży jak i włóczkowych wyrobach okazjonalnych.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.