• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Zestawy do wyrobu biżuterii szybko i kompleksowo dostarczają rękodzielnikowi niezbędne do stworzenia biżuterii akcesoria. Ważne jest, by wybrać zestaw do wyrobu biżuterii, który będzie odpowiadał naszym aktualnym zapotrzebowaniom i twórczym fascynacjom. Ciekawe są te, w których znajdują się koraliki wykonane z tego samego materiału, czyli na przykład koraliki powlekane czy akrylowe w jednym lub wielu kolorach, ale o różnych wielkościach kulek lub innych kształtów. Można wówczas stworzyć z nich ciekawe lub stopniowane naszyjniki. Tworzenie stopniowanego naszyjnika jest proste - na brzegach umieszczamy kulki najmniejsze, które zwiększają swoją średnicę przybliżając się ku środkowi. Na środku naszyjnika znajduje się wówczas największa kulka. Każdy zestaw do wyrobu biżuterii można wykorzystać do stworzenia interesującej i oryginalnej biżuterii.

Rodzaje zestawów:
*wieloproduktowe - w ich skład wchodzi cała gama elementów, różnych typów półfabrykatów i koralików. znajdziemy tu elementy metalowe montażowe jak bigle, szpilki jubilerskie czy kulki zaciskowe, także sznurki czy linki a także elementy metalowe ozdobne jak nakładki, przekładki czy zawieszki. Koraliki zawarte w zestawach do wyrobu biżuterii są zazwyczaj bardzo zróżnicowane zarówno jeśli chodzi o kolorystykę jak i o materiał, z którego zostały wykonane.
*z półproduktów metalowych - to zestawy do wyrobu biżuterii, w których znajdują się elementy wykonane wyłącznie z metalu. Mogą to być zestawy szpilek i haczyków jubilerskich albo szpilek i bigli czy na przykład nakładek metalowych ozdobnych i kółek montażowych.
*z koralików - w zestawach do wyrobu biżuterii znajdziemy także takie propozycje, gdzie w zestawie będą tylko koraliki. Mogą być to koraliki tego samego typu i koloru różniące się tylko wielkością. Mogą to być także zestawy koralików wykonanych z różnych materiałów. A także zestawy koralików wykonanych z tego samego materiału, ale różniących się kolorami i kształtami.

Materiały z jakich są wykonane:
W zestawach do wyrobu biżuterii znajdziemy zazwyczaj produkty wykonane ze stopów metali (bigle, kółka, nakładki, szpilki jubilerskie), akrylu (koraliki akrylowe), szkła (koraliki crackle, perły szklane, koraliki powlekane, koraliki drobne), drewna (koraliki, zawieszki), tkaniny (koraliki zamszowe, sznurki) czy skóry ekologicznej (rzemienie).

Zestawy do wyrobu biżuterii

Zestawy do wyrobu biżuterii mogą być idealnym prezentem dla osób, które interesują się robótkami hand made. Będą dobrym wyborem nie tylko dla osób początkujących ale także dla tych nieco bardziej zaawansowanych w technikach tworzenia biżuterii artystycznej. W zestawie do wyrobu biżuterii wszystkie niezbędne elementy mamy pod ręką. Duże zawierają zazwyczaj wszystkie potrzebne elementy do tworzenia naszyjników, bransoletek czy kolczyków. Czasami zestawy powiększone są o bazy do pierścionków czy broszek. Zakres biżuterii, jaką możemy wykonać z komponentów z zestawu jest imponujący. Tworzenie własnej, oryginalnej biżuterii może stać się niezwykłą pasją. Dzięki zestawowi do wyrobu biżuterii można także spędzić pożyteczne i kreatywne popołudnie czy weekend z dzieckiem.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.