• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Zestawy do wyrobu biżuterii szybko i kompleksowo dostarczają rękodzielnikowi niezbędne akcesoria. Ważne jest, by wybrać taki, który będzie odpowiadał naszym aktualnym zapotrzebowaniom i twórczym fascynacjom. Ciekawe są te, w których znajdują się koraliki wykonane z tego samego materiału, czyli na przykład powlekane czy akrylowe w jednym lub wielu kolorach, ale o różnych wielkościach kulek lub innych kształtów. Można wówczas stworzyć z nich ciekawe lub stopniowane naszyjniki. Tworzenie stopniowanego naszyjnika jest proste - na brzegach umieszczamy kulki najmniejsze, które zwiększają swoją średnicę przybliżając się ku środkowi. Na środku naszyjnika znajduje się wówczas największa kulka. Każdy zestaw można wykorzystać do stworzenia interesującej i oryginalnej biżuterii.

Możesz wybrać skompletowane półfabrykaty, w różnych konfiguracjach:
*wieloproduktowe - w ich skład wchodzi cała gama elementów, różnych typów półfabrykatów i szklanych lub akrylowych kulek. znajdziemy tu elementy metalowe montażowe jak bigle, szpilki jubilerskie czy kulki zaciskowe, także sznurki czy linki a także elementy metalowe ozdobne jak nakładki, przekładki czy zawieszki. Koraliki zawarte w zestawach do wyrobu biżuterii są zazwyczaj bardzo zróżnicowane zarówno jeśli chodzi o kolorystykę jak i o materiał, z którego zostały wykonane.

Komplety komponentów, są bardzo różne i składają się z:
*z półproduktów metalowych - to opakowania, w których znajdują się elementy wykonane wyłącznie z metalu. Mogą to być komplety szpilek i haczyków jubilerskich albo szpilek i bigli czy na przykład nakładek metalowych ozdobnych i kółek montażowych.
*z koralików - mogą być to koraliki tego samego typu i koloru różniące się tylko wielkością. Mogą to być także mixy kulek wykonanych z różnych materiałów, także wykonanych z tego samego materiału, ale różniących się kolorami i kształtami.
Półfabrykaty, zazwyczaj wykonane są ze stopów metali (bigle, kółka, nakładki, szpilki jubilerskie), akrylu (kuleczki czy kostki akrylowe), szkła ( crackle, perły szklane, powlekane,"sieczka"), drewna (zawieszki), tkaniny (sznurki) czy skóry ekologicznej (rzemienie).

Zestawy do wyrobu biżuterii

Zestawy do wyrobu biżuterii mogą być idealnym prezentem dla osób, które interesują sięrękodziełem. Będą dobrym wyborem nie tylko dla osób początkujących ale także dla tych nieco bardziej zaawansowanych w technikach tworzenia biżuterii artystycznej. W zestawie wszystkie niezbędne elementy mamy pod ręką. Duże zawierają zazwyczaj wszystkie potrzebne elementy do tworzenia naszyjników, bransoletek czy kolczyków. Czasami są powiększone o bazy do pierścionków czy broszek. Zakres biżuterii, jaką możemy wykonać ze skompletowanych komponentów jest imponujący. Tworzenie własnej, oryginalnej biżuterii może stać się niezwykłą pasją. 

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.