• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Handmade oznacza zrobione z jakością, wyobraźnią, unikalnością i poświęceniem czasu. Wiedzą o tym doskonale pasjonatki spędzające wiele godzin nad pracą przez siebie wykonywaną. Wiedzą też, że liczy się dokładność i precyzja. Właśnie dlatego powinniśmy zaopatrzyć się w niezbędne dla nas akcesoria jubilerskie i kleje do robótek ręcznych. Wybierajmy te, zwłaszcza na początek swojej przygody z rękodziełem, które będą dla nas niezbędne. Zależy to oczywiście od tego co chcemy zrobić.

Przybory do handmade to między innymi narzędzia jubilerskie do wykonywania biżuterii. Tutaj różnorodność jest dosyć duża. Na pewno niezbędne okażą się szczypce tnące, bociany i szczypce formujące oraz kleje do biżuterii. Warto je mieć, bo dzięki nim zrobimy prawie każdą biżuterię, jaka przyjdzie nam do głowy. Inaczej ma się, kiedy zaczniemy zagłębiać się w tajniki wykonywania biżuterii. Wtedy nasze akcesoria zaczną się poszerzać o narzędzia usprawniające pracę. Mogą to być krosna do koralików do wyplatania bransoletek płaskich, dyski kumihito do wyplatania bransoletek okrągłych, a także młynek do nawlekania, pomocny i oszczędzający czas przy nawlekaniu z koralików długich sznurów w technice szydełkowo-koralikowej.

Znawczynie tematu doskonale się orientują, że przybory do hobby to także dobre igły jubilerskie z wąskim uszkiem, przez które przechodzą wszystkie szkiełka lub niezawodna igła Big Eye, pęseta dzięki której chwycimy najmniejszy i najcieńszy element, małe zgrabne nożyczki, znajdujące się zawsze pod ręką, szydło do rozplątywania nitek, zawiązywania supełków między ozdobami i poszerzania otworów oraz przybory do szydełkowania w postaci szydełka. Dla pracujących z bardzo drobnymi koralikami nie lubiących marnować czasu w podróży albo lubiących ład i porządek proponowane są akcesoria do robótek ręcznych w postaci mat i tablic do koralików. Natomiast kleje i filc w arkuszach to niezbędne akcesoria dla wykonujących finezyjną biżuterię sutasz. Jeśli masz ochotę na realizację własnych pomysłów biżuteryjnych wybierz dla siebie narzędzia, a praca okaże się prostsza niż się spodziewasz. W przypadku robienia prac z TOHO czyli metodą beadingu, dobrze zainwestować w dobre nici jubilerskie. Faworytami są tutaj One-G oraz Miyuki.

Akcesoria i kleje

Jeśli jesteśmy hobbystkami hand made robiącymi na drutach czy szydełku lub wykonującymi bizuterię czy decoupage - wiemy, że wszelkie akcesoria do robótek ręcznych bardzo, ale to bardzo ułatwiają nam pracę. Wybór jest dosyć szeroki i zależy od techniki wyrobu. Inne narzędzia będą potrzebne do wykonania biżuterii, inne natomiast akcesoria do szydełkowania w dzierganiu. Warto też zwrócić uwagę na  nowości, które udoskonalają i przyspieszają niektóre czynności jak np. młynek do nawlekania koralików czy dysk kumihimo do zrobienia bransoletki. Ważne też, że aby praca była stabilna, dobrze wykończona i trwała powinny być zastosowane kleje do robótek ręcznych o odpowiednich właściwościach. Przy wsparciu o przybory do handmade nie tylko wykonamy swoje prace z pasją ale i z wielką starannością.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 212
Sortuj wg:
strona: z 9