Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Firepolish

( ilość produktów: 596 )

To produkowane w Czechach wysokiej jakości szklane, fasetowane oliwki. Występujące w kilku rozmiarach, najczęściej spotykane od 2 do 6 milimetrów. Stosowane najczęściej w technikach takich jak beading oraz sutasz. Są też po prostu świetne jako koraliki wykończeniowe. Dostępne są w super szerokiej gamie kolorystycznej i wielu różnych wersjach wykończenia. Często łączy się je z japońskimi TOHO lub także czeskimi Czechmates. Produkty tej marki mogą zagrać główną rolę w tworzeniu typowej biżuterii modowej. Można użyć ich w charakterze przekładek lub nawlec na linkę jubilerską, tworząc proste i efektowne bransoletki lub naszyjniki. Wystarczy odrobina kreatywności!

Czeskie FirePolish?

Te ozdoby to wysokiej jakości drobne, szklane, fasetowane oliwki. Tworzone są ze szkła barwionego lub pokrywanego farbą, które to następnie zostaje wypalone w wysokiej temperaturze. Stąd też pochodzi nazwa koralików firepolish. Wykorzystywane są przede wszystkim w tych wszystkich technikach, w których wykorzystywane są koraliczki drobne. Na przykład w teachnice beadingu oraz sutaszu.

Rozmiary i kolory FirePolish?

Najpopularniejsze rozmiary tych czeskich piękności to oliwki o wielkości 3mm, 4mm i 6mm. Odznaczają się dużą trwałością, w związku z czym są chętnie wybierane przez twórców biżuterii na całym świecie. Najczęściej stosowane są w charakterze wykończeniowym w bransoletkach, naszyjnikach, kolczykach lub innych tego typu projektach. Produkty fire polish dostępne są w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej i w wielu różnych wersjach wykończenia. Od transparentnych i AB, które z efektem aurora borealis przypominają zorzę polarną, poprzez koraliki lustrzane - pokryte błyszczącą powłoką. Znajdziemy tutaj również metalizowane, z połyskiem i matowe, z wykończeniem mlecznym i matowym nieprzeźroczystym, perłowe i ze srebrnym rdzeniem. Kolory w pracach możemy dobierać według własnego gustu i upodobań. Te wypalane szkiełka mogą być stosowane nie tylko w popularnych technikach, jak chociażby beading czy sutasz. Mogą też stanowić świetnie urozmaicenie biżuterii modowej, a także być ponadczasowymi wielowarstwowymi naszyjnikami. Można użyć ich w charakterze przekładek w prostych projektach, na przykład bransoletka na gumce.

 

pixel