Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kryształki bonny™

( ilość produktów: 13 )

Rivoli oplata się na wiele różnych sposobów, część z nich możecie podejrzeć na naszym blogu, gdzie krok po kroku pokazujemy jak stworzyć dla kryształków odpowiednią oprawę. Bonny świetnie prezentują się nie tylko jako centrum naszyjnika, bransoletki czy kolczyków, ale i jako oczy koralikowych zwierzątek. Rivoli dają Ci cały ogrom możliwości, w zależności od tego jak je oprawisz, wydobyć możesz z nich zupełnie inny charakter. Mogą prezentować się elegancko i klasycznie lub zadziornie i nowocześnie. Wszystko w Twoich zdolnych łapkach!

Kryształki rivoli są powszechnie używane w wielu projektach, zarówno beadingowych, jak i sutaszowych czy w prostszej biżuterii modowej. Śmiało można rzec, że należą do rękodzielniczych ulubieńców. I nic dziwnego, bo są przepiękne! I niech nie zwiedzie Was ich niewielki rozmiar, bo choć nie za duże, to na tyle efektowne, że często skupiają na sobie całą uwagę. Do swoich projektów wybierają je zazwyczaj ci rękodzielnicy, które poszukują efektu WOW czy to dla siebie, czy to dla swoich klientek.
 
Rivoli Bonny najczęściej oplata się drobnymi koralikami np. TOHO czy SuperDuo  lub wkomponowuje w sutaszowe sznurki. Równie dobrze odnajdują się w prostszej biżuterii, np. wklejone w odpowiednie bazy do kolczyków. Bonny wykonane są ze szkła, spód mają pokryty nieprzezroczystą powłoką o metalicznym kolorze. Najmniejsze z nich mają 6mm, a największe 18mm. Dzięki temu, że są bardzo leciutkie, nie obciążają projektu, co jest szczególnie ważne np. przy ręcznie robionych kolczykach. 
 
Rękodzielnicy wybierać mogą spośród kilkunastu kolorów kryształków. Każdy z nich dzięki swojej specyficznej budowie, mieni się w świetle na swój wyjątkowy sposób, zależny od koloru. Czasem aż trudno uwierzyć, żenie mają w sobie niczego magicznego. Z resztą, jeśli nawet one same nie są magiczne, to już ręcznie wykonana biżuteria w którą je wkomponujesz, zdecydowanie jest! W rękodzielniczej oprawie hipnotyzują i przyciągają spojrzenia nawet z daleka, wzbudzając silną chęć posiadania u każdej miłośniczki błyskotek. Musimy przyznać, że wcale nas to nie dziwi, bomają blask, któremu trudno się oprzeć.
 
To jednak nie koniec ich zalet, bo patrząc na cenę tych świecidełek, śmiało powiedzieć można, że bonny to najtańsze kryształki rivoli dostępne na rynku, a przy tym nie odstające jakością od droższych odpowiedników, co można w łatwy sposób zweryfikować wczytując się w opinie innych rękodzielników, którzy mieli okazję użyć ich w swoich projektach. Opinie o poszczególnych kolorach możesz przeczytać pod opisem produktu.

pixel