Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kryształki

( ilość produktów: 207 )

Crystalove? to piękne i eleganckie ozdoby do wyrobu biżuterii. Maja szlifowaną powierzchnię, ciekawe kolory i mogą być przezroczyste lub całe wypełnione kolorem. Kryształki szklane marki Crystalove? mają różne kształty, które stawiają je w rzędzie z bardzo chętnie używanymi przez rękodzielników, innymi koralikami do prac ręcznych. Z kryształów możemy stworzyć elegancką biżuterię na wiele okazji, również wieczorową. Świetlisty blask dobrze będzie się prezentował w naszyjnikach, bransoletkach czy kolczykach skomponowanych z udziałem tych unikalnych elementów. Bogata kolorystyka produktów powoduje, że możemy użyć ich do zrobienia biżuterii w różnym stylu: od projektów w stylu casual po biżuterię w stylu glamour. Zawsze będzie to biżuteria przykuwająca uwagę swoim wyglądem. Niektóre rodzaje kryształów przypominają swoim wyglądem Swarovskiego. Najczęściej są wykorzystywane do bransoletek lub do beadingu.

Kryształki szklane Crystalove?

Kryształy stanowią komponent wielu projektowanych bransoletek, naszyjników, pierścionków, kolczyków, czy broszek. Ich piękne kształty oraz kolory sprawiają, że są chętnie wybierane do ręcznych prac w zaciszu domowego warsztatu. Kryształki pięknie prezentują się w bransoletkach, nałożone na linkę lub gumkę jubilerską. Projektowi można dodać elegancji oddzielając poszczególne korale metalowymi przekładkami. Rolę przekładek w naszyjniku czy bransoletce wykonanych tym sposobem, mogą z powodzeniem pełnić japońskie toho lub inne rodzaje o kształcie kulek o niewielkich wymiarach. Z kryształowych koralików o kulistym kształcie możemy także stworzyć stylowe kolczyki. Kryształki szklane Crystalove? wystarczy nałożyć na szpilkę lub haczyk jubilerski i zrobić oczko na końcu szpilki. Bezpośrednio za pomocą oczka lub poprzez kółko montażowe przyłączamy koralikowe cuda do bigla. Jeśli kolczyk został zrobiony na haczyku jubilerskim a nie na szpilce, to u dołu kolczyka mamy jeszcze jedno wolne oczko, do którego możemy podczepić inny element ozdobny jak metalowa zawieszka w ulubionym stylu czy kształcie. Z kryształków w kształcie motyla można zaprojektować wystawny wisiorek. Wystarczy zamieścić go na metalowej krawatce lub na kółku montażowym a dalej, tak wykonany wisiorek, zawiesić na łańcuszku, lince, sznurku lub rzemieniu jubilerskim.

Kryształki szklane do bransoletek

Kryształy szklane występują także w wersji koralików modułowych, które nałożone na gotowe bazy bransoletki (lub naszyjnika) są łatwe do wykonania. Można też stosować je mieszać lub zamieniać z innymi elementami modułowymi w zależności od okoliczności. Biżuteria wykonana z pomocą szklanych, szlifowanych kryształków zawsze będzie efektowna i niebanalna. Najbardziej popularna wersja bransoletki z kryształków, to klasyczna nałożone koraliki na linkę jubilerską lub gumkę jubilerską.

Kryształki na sznurku, to zaplecze do wielu projektów, w których potrzebujesz większej ilości koralików kryształowych. Występują w kształcie bicone, ball i rondelle - fasetowane. "Na sztuki" możesz kupić krople.

 

pixel