• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Metalowe bazy do broszek pozwalają na stworzenie niesamowitych i niepowtarzalnych projektów broszek. Są to przede wszystkim elementy, pozwalające przypiąć broszkę do konkretnej części garderoby, a więc duże, ozdobne agrafki z uchwytami, do których można doszyć lub dołączyć centralny element. Często też bazy do broszek składają się nie tylko z agrafki, ale i z metalowej blaszki, pozwalającej na wklejenie jakiegoś większego, płaskiego elementu – na przykład kaboszonu. Dzięki temu możemy lepiej dopasować rodzaj zapięcia do tworzonego projektu. Baza broszki może też zawierać ozdobny element, taki jak na przykład rozeta, który możemy dowolnie ozdobić – na przykład koralikami TOHO, tworząc zupełnie nową kompozycję w wybranej przez nas kolorystyce.

 

Przy niewielkiej ilości pracy baza broszki możne w niesamowity sposób urozmaicić nawet najnudniejszy strój! Od prostych, nieskomplikowanych broszek, które można stworzyć w kilka minut, a które potrafią być również ciekawe i inspirujące, aż do skomplikowanych wzorów, wyszywanych metodą haftu koralikowego czy też charakterystycznych dla sutaszu barokowych zawijasów, które potrafią czasami urastać do rangi projektów nawet bardziej skomplikowanych niż te wykorzystywane przy tworzeniu tradycyjnej biżuterii. Baza broszki może być świetnym rozwiązaniem, jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z handmade i chcemy poznać podstawowe techniki tworzenia biżuterii, ale niekoniecznie tworząc przy tym samą biżuterię. Bazy do broszek pozwalają na wykorzystanie ich na całe mnóstwo sposobów, zależnie od naszych upodobań, umiejętności czy dostępnych materiałów, ale przede wszystkim – od naszej wyobraźni. A tej nam przecież nie brakuje, prawda? ;)

 

Do bazy do broszek możemy dołączyć rozmaite koraliki jubilerskie, kamienie, sznurki, zawieszki, chwosty czy rozmaite kaboszony – zarówno te wykonane z kamieni naturalnych jak i szklane kaboszony z grafiką. Niesamowite efekty można uzyskać też, tworząc broszkę z wykorzystaniem filcu w arkuszach. Taka broszka może być też wspaniałym pomysłem na prezent – szczególnie, jeśli chcemy wykonać coś własnoręcznie dla bliskiej osoby, lub członka rodziny, który z jakiegoś powodu nie nosi biżuterii.  

Bazy do broszek

Broszki to dodatek, który z całą pewnością można uznać za ponadczasowy. Często może się wydawać, że ich czas dawno przeminął, razem z długimi sukniami i płaszczami, noszonymi przez nasze babcie. Nic bardziej mylnego! Wystarczy zerknąć na ogrom pomysłów na broszki, które można znaleźć w Internecie, żeby wiedzieć, że jest to element, który zdecydowanie nie wyszedł z mody! Do jego stworzenia niezbędna będzie z pewnością baza broszki – może to być zarówno prosta agrafka, do której możemy doczepić jakiś element ozdobny, wykonany metodą sutaszu czy haftu koralikowego, jak i większa, okrągła baza, do której możemy wkleić chociażby kaboszon z kamienia naturalnego, czy też ozdobna baza do obszywania koralikami.  

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

Materiał

Materiał

Kolor metalu

Kolor metalu

1 - 8 z 8
Sortuj wg:
strona: z 1