• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Te elementy pozwalają na stworzenie niesamowitych i niepowtarzalnych projektów. Są to przede wszystkim elementy, pozwalające przypiąć broszkę do konkretnej części garderoby, a więc duże, ozdobne agrafki z uchwytami, do których można doszyć lub dołączyć centralny element. Często też bazy do broszek składają się nie tylko z agrafki, ale i z metalowej blaszki, pozwalającej na wklejenie jakiegoś większego, płaskiego elementu – na przykład kaboszonu. Dzięki temu możemy lepiej dopasować rodzaj zapięcia do tworzonego projektu. Baza do broszki może też zawierać ozdobny element, taki jak na przykład rozeta, który możemy dowolnie ozdobić – na przykład koralikami TOHO, tworząc zupełnie nową kompozycję w wybranej przez nas kolorystyce.

Przy niewielkiej ilości pracy broszka stworzona na tej podstawie może w niesamowity sposób urozmaicić nawet najnudniejszy strój! Ten rodzaj biżuterii występuje zarówno w prostych, nieskomplikowanych formach oraz w misternie zaplanowanych skomplikowanych wzorach. Proste można stworzyć w kilka minut, ale potrafią czasem inspirująco zaskoczyć. Skomplikowane wyszywane metodą haftu koralikowego, czy też skomponowane techniką sutaszowych zawijasów bywają bardziej skomplikowane niż większe biżuteryjne kompozycje. Baza do broszki może być świetnym rozwiązaniem, jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z handmade i chcemy poznać podstawowe techniki tworzenia biżuterii. Produkty te pozwalają na wykorzystanie wielu sposobów, zależnie od naszych upodobań, umiejętności czy dostępnych materiałów, ale przede wszystkim naszej wyobraźni. A tej nam przecież nie brakuje, prawda? ;)

Do podstawy możemy dołączyć rozmaite koraliki jubilerskie, kamienie, sznurki, zawieszki, chwosty czy rozmaite kaboszony – zarówno te wykonane z kamieni naturalnych jak i szklane kaboszony z grafiką. Niesamowite efekty można uzyskać też, tworząc ozdobę z wykorzystaniem filcu w arkuszach. Taka broszka może być też wspaniałym pomysłem na prezent – szczególnie, jeśli chcemy wykonać coś własnoręcznie dla bliskiej osoby, lub członka rodziny, który z jakiegoś powodu nie nosi jeszcze biżuterii.

Bazy do broszek

Broszki to dodatek, który z całą pewnością można uznać za ponadczasowy. Często może się wydawać, że ich czas dawno przeminął, razem z długimi sukniami i płaszczami, noszonymi przez nasze babcie. Nic bardziej mylnego! Wystarczy zerknąć na ogrom pomysłów na broszki, które można znaleźć w Internecie, żeby wiedzieć, że jest to element, który zdecydowanie nie wyszedł z mody! Do jego stworzenia niezbędna będzie z pewnością baza do broszki. Może to być zarówno prosta agrafka, do której możemy doczepić jakiś element ozdobny, wykonany metodą sutaszu czy haftu koralikowego. Jak i większa, okrągła baza, do której możemy wkleić chociażby kaboszon z kamienia naturalnego, czy też ozdobna do obszywania koralikami.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 6 z 6
Sortuj wg:
strona: z 1