• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Wybór odpowiedniego pierścionka, który będzie w stu procentach oddawał charakter i upodobania swojej właścicielki nie jest taką prostą sprawą, jak mogłoby się wydawać. Można naturalnie poświęcić wiele godzin na szukanie pierścionka idealnego, lub też... zrobić go samemu! Bazy do pierścionków to najlepszy sposób na relaks i przy okazji stworzenie czegoś dla siebie ;).

Te produkty to metalowe lub wykonane ze szlachetniejszych materiałów obręcze, które pozwalają na własnoręczne stworzenie niesamowitych pierścionków i pierścieni. Sposobów na taki pierścionek jest mnóstwo, podobnie jak mnóstwo jest różnych wersji, w których dostępna jest baza. Możemy na przykład spotkać podstawy, które stworzone zostały specjalnie z myślą o wielbicielach kamieni naturalnych. Mają one specjalne miejsce, w które można wkleić kaboszon z kamienia naturalnego. Takie pierścionki mogą zresztą spodobać się nie tylko fanom minerałów. W to miejsce można wkleić też dowolny szklany kaboszon z wybraną przez nas, ulubioną grafiką czy nawet zdjęciem!

Baza do pierścionka, z jaką możemy się spotkać, to element ze specjalną, niewielką płaską blaszką, która może posłużyć do przyklejenia centralnego elementu naszego pierścionka. Może to być kamień o nieregularnym kształcie, ciekawa zawieszka, lub też element wykonany metodą haftu koralikowego czy sutaszu. Ciekawy pomysł na pierścionek to też podstawa z miejscem przeznaczonym do wklejania kryształku rivoli. Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar kryształka Bonny w ulubionym kolorze, odrobinka kleju, chwila cierpliwości i voila. Efektem jest piękny i ciekawy pierścionek w kilka minut. Bazy do pierścionków mogą też występować w formie płaskich obręczy z poprzecznym łączeniem pośrodku, które pozwalają na tworzenie niesamowitych dzieł z użyciem drutu jubilerskiego, różnych sznurków, wstążek i aksamitek czy filcu. Podstawa może też mieć też postać obręczy z dołączonym wypukłym elementem pokrytym niewielkimi otworami, umożliwiającymi zamontowanie kółeczek montażowych lub szpilek jubilerskich, na których zawiesić możemy najrozmaitsze koraliki czy kamienie naturalne. Przepis na taki błyskawiczny pierścionek możecie znaleźć na naszym blogu.

Bazy do pierścionków

Pierścionki od lat stanowią nieodzowne uzupełnienie kobiecego stroju. Zarówno tego codziennego, jak i bardziej wyjściowego. Pierścionki i pierścienie z kamieniami szlachetnymi można było spotkać już w starożytnym Rzymie, co więcej, najczęściej na męskich dłoniach! Współcześnie jest to bardzo rozpowszechniony rodzaj biżuterii, który można łatwo stworzyć samemu, chociażby za pomocą bazy do pierścionków! W zależności od rodzaju podstawy można wkleić do niej kamień naturalny lub szklany kaboszon, ozdobić w dowolny sposób drobnymi, kolorowymi koralikami czy sznurkami lub też wkleić w odpowiednie miejsce pięknie mieniący się kryształek rivoli. Taka biżuteria może uzyskać zupełnie inny charakter w zależności od zastosowanych materiałów. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni!  

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 16 z 16
Sortuj wg:
strona: z 1