• Darmowa dostawa od 109 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Ekspozytory do biżuterii służą ładnemu zaprezentowaniu biżuterii. Są to produkty niezbędnym zarówno do przechowywania biżuterii w domu jak i w sklepach jubilerskich czy warsztatach biżuteryjnych. Ekspozytory mogą służyć zarówno do umieszczania na nich naszyjników, bransoletek, kolczyków jak i pierścionków. Są ekspozytory na biżuterię o skonkretyzowanym przeznaczeniu, na
przykład tylko do bransoletek lub tylko do kolczyków, ale są tez takie, na których zawiesić możemy kilka par kolczyków i bransoletki. Biżuteria zaprezentowana na ekspozytorach do biżuterii zawsze
wygląda elegancko i profesjonalnie. Ekspozytory do biżuterii mogą mieć różne formy. Do prezentacji naszyjników często używane jest plastikowe popiersie. Ekspozytor taki występuje też w wersji plastik pokryty welurem atłasem czy innym ozdobnym materiałem. Do ekspozycji tanich bransoletek używa się przedmiotów w kształcie walca tez często pokrytych ozdobna nawierzchnią, na przykład eko skórą. Do zaprezentowania pierścionków warto użyć ekspozytora w kształcie dłoni. Najłatwiej zaprezentować jest kolczyki, gdyż potrzebujemy do tego elementu z dziurką, w której umieścimy kolczyk lub elementu, na którym kolczyk zawiesimy. Efektowne zaprezentowanie biżuterii to w czasach dużej konkurencji zadanie niełatwe, ale też takie któremu należy poświęcić wiele uwagi. warto wówczas bliżej przyjrzeć się ekspozytorom do biżuterii.

Rodzaje:
Ekspozytory do biżuterii muszą być konstrukcjami stabilnymi, dobrze wyglądającymi, zaprojektowanymi w sposób, który najlepiej z możliwych prezentuje biżuterię oraz musi być wykonany z takiego materiału, który nie będzie zmieniał kształtu czy wyglądu prezentowanej na nim biżuterii.
Wyróżniamy ekspozytory do biżuterii przeznaczone na pierścionki i obrączki, na kolczyki (ekspozytor na kolczyki) i zawieszki, bransolety (ekspozytor na bransoletki) i zegarki, na komplety a nawet specjalne ekspozytory na spinki do męskich koszul. Ważne jest, by ekspozytory jubilerskie charakteryzowały się odpowiednią do prezentowanego charakteru biżuterii stylistyką i wysoka jakością wykonania. Ekspozytory do bransoletek miewają ciekawe kształty. Dotyczy to także ekspozytorów do kolczyków. Mogą one przybrać formę drzewa z zakręconymi gałązkami, parasolki, kwiatów i wiele innych.

Z czego są zrobione:

Ekspozytor na bransoletki wykonywany jest z różnych materiałów. IWspólną cechą wszystkich ekspozytorów jest fakt, że muszą być to stabilne konstrukcje, które dobrze zaprezentują walory biżuterii. Ekspozytory jubilerskie wykonywane są z metalu (aluminium, mosiądz, stal nierdzewna,stopy metali o różnych kolorach), tworzyw sztucznych (akryl, PVC), plastiku pokrytego skórą ekologiczną, aksamitem, welurem, atłasem lub innymi ozdobnymi tekstyliami, z utwardzonej gąbki, z pianki poliuretanowej, drewna (drewno szlachetne, sklejka), szkła i innych.

Ekspozytory do biżuterii

Ekspozytory do biżuterii są bardzo przydatnymi przedmiotami w warsztacie każdego rękodzielnika, a także w sklepach jubilerskich, czy innych miejscach, gdzie ważne jest wyeksponowanie biżuterii. Ważne jest, by ekspozytor rzeczywiście eksponował najlepsze cechy produktu, podkreślał jego walory, zarówno konstrukcyjne, kompozycyjne jak i kolorystyczne. Warto dobrać wielkość ekspozytora do prezentowanego przedmiotu. Jeśli mamy do pokazania małe, drobne kolczyki to pokazujemy je w taki sposób, by nie zgubiły się na zbyt dużym ekspozytorze do biżuterii, gdzie kolczyków zmieści się bardzo dużo, ale będą zupełnie niewidoczne, niewyeksponowane i będą zlewać się wizualnie w jedną całość. Ekspozytory jubilerskie są ważna częścią sklepów z biżuterią, warsztatów rękodzielniczych, a także stoisk z rękodziełem, których podczas rozmaitych imprez okolicznościowych jest niemało. Wówczas tym bardziej warto dobrze i oryginalnie wyeksponować własne produkty.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

1 - 3 z 3
Sortuj wg:
strona: z 1