• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Kamienie naturalne do bransoletek

Kamienie naturalne powstały z minerałów i skał. Mają pochodzenie organiczne. Wiele z nich powstawało na Ziemi przez miliony lat po to by dziś trafić w Wasze zdolne łapki.

Kamienie jubilerskie dają twórcom biżuterii handmade ogromne pole do popisu, szczególnie jeśli chodzi o ich użycie w bransoletkach, naszyjnikach czy kolczykach. Można wykorzystać je dosłownie w każdej technice wykonywania biżuterii. Kamienie jubilerskie na najchętniej wykorzystywane koraliki na bransoletki.

Kamienie do bransoletek najczęściej umieszcza się na gumce jubilerskiej z przeróżnymi ozdobami. Jeśli dodasz do tego zawieszki do bransoletek, chwosty czy przekładki, możesz stworzyć biżuterię personalizowaną. Kamienie jubilerskie w kształcie kulek idealnie sprawdzają się też w bransoletkach na drucie pamięciowym. Kamienie naturalne idealnie komponują się z półfabrykatami ze stali nierdzewnej, szklanymi koralikami czy innego rodzaju kamieniami, tworząc ciekawe i unikalne biżuteryjne kompozycje. Kamienie jubilerskie oplecione sznurkami sutasz wykorzystywane są do tworzenia imponujących naszyjników czy kolczyków. Kamienie szlachetne oplecione drutem jubilerskim, w zdolnych łapkach osób zajmujących się wire-wrappingiem, zamieniają się w fantazyjne elementy biżuteryjne. W biżuterii modowej, dodając do kamieni metalowe przekładki nawet najprostsze kamienie naturalne można zmienić w piękne kolczyki czy naszyjnik. Najpopularniejsze kamienie do bransoletek to zdecydowanie jadeit, agat, hematyt i turkus. Kamienie naturalne do bransoletek są często wykorzystywane do stworzenia biżuterii dla osób, które interesują się wpływem natury na życie człowieka. Znaczenie kamieni naturalnych w naszym życiu, jeśli tylko w to wierzymy może nam pomóc w osiągnięciu spokoju ducha, równowagi a nawet w stworzeniu dobrego związku. Agat i jadeit, który można kupić w przepięknych kolorach i różnych kształtach, pomaga w walce z depresją, bezsennością i pogodzeniu się ze sobą.

Kamienie do biżuterii

Kamienie do biżuterii to nie tylko kamienie naturalne, ale i kamienie syntetyczne, takie jak np. noc kairu, piasek pustyni czy kocie oko. W Indiach wierzy się, że kocie oko chroni dzieci przed złym urokiem a dorosłym daje radość i poczucie humoru. Syntetyczne kamienie do bransoletek są wytwarzane przez człowieka. Dzięki temu wciąż piękne i wysokiej jakości, to jednak ciut tańsze od kamieni szlachtnych i co najważniejsze: wprost uwielbiane przez handmadowców!

Kamienie jubilerskie

Najlepsze kamienie jubilerskie do biżuterii

Kamienie jubilerskie to jedne z podstawowych elementów do wykonania biżuterii. Jak sama nazwa wskazuje są one stworzone z tego co dała nam natura. Występują w bardzo wielu odmianach i kolorach, a także w najróżniejszych kształtach – od kulek przez oponki, owale, aż po sześciany i krople. Kamienie szlachetne mogą mieć też różne powierzchnie – gładkie, matowe oraz fasetowane. Kamienie do biżuterii nadają się do wykonywania różnego rodzaju biżuterii i są wybierane dlatego, że są trwałe, nie pękają jeśli spadną na ziemię oraz są eleganckie w porównaniu do koralików szklanych. Aby kamienie jubilerskie na długo zachowały swoje właściwości, należy je przechowywać w zamkniętym pudełku na biżuterię lub nieprzepuszczającym promienie słoneczne przewiewnym woreczku. Bestsellerowe kamienie do bransoletek to agat, jadeit, jaspis, howlit, kocie oko, piasek pustyni i onyks. Uniwersalne znaczenie tych kamieni i bardzo bogata kolorystyka powoduje, że właśnie te kamienie są najczęściej wybieranymi kamieniami naturalnymi

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

1 - 24 z 1097
Sortuj wg:
strona: z 46