• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Z koralików brokatowych wykonamy jedne z bardziej ozdobnych naszyjników czy bransoletek. Powierzchnia koralika pokryta brokatem zawsze będzie doskonale odbijała światło, co przełoży się na ich blask. Stworzymy dzięki nim bransoletkę czy naszyjnik, które na pewno zostaną zauważone. Wystarczy, że nawleczemy te kulki na sznurek jubilerski lub linkę jubilerską, i wykończymy ozdobnym zapięciem (na przykład zapięciem do biżuterii z cyrkoniami). Dla urozmaicenia i wzbogacenia takiego projektu możemy pomiędzy te koraliki  wprowadzić ozdobne przekładki lub na każdy koralik nałożyć nakładkę. Innym sposobem na wzbogacenie projektu biżuteryjnego jest dodanie ozdobnych zawieszek. Możemy umieścić je pomiędzy kulkami koralików brokatowych. Ilość dodatków zależy już tylko od osoby projektującej biżuterię lub od osoby, która taką biżuterię zamawia. Koraliki mieniące się sprawdzą się także z dodatkami w postaci innych koralików. Pięknie będą wyglądać przy szklanych kulkach crackle a także w towarzystwie szklanych pereł. Połączenie w bransoletce koralików brokatowych i szklanych pereł, które dodatkowo zostaną ozdobione cyrkoniową przekładką może dać niezwykły efekt. Pojedynczy koralik w kształcie kuli może stać się podstawą kolczyka w wieczorowym stylu. Wystarczy, że umieścimy go na szpilce jubilerskiej, od góry ozdobimy nakładką i małą kuleczką gładką, a końcówkę szpilki uformujemy w oczko i podczepimy do bigla i mamy gotowe kolczyki w eleganckim i wytwornym stylu. Z koralików brokatowych zawsze stworzymy niepowtarzalną biżuterię.

Rodzaje:
Dostępne są zazwyczaj w postaci kulek. Mają różne rozmiary, od kilku do kilkunastu milimetrów. Kolory, w których występują to kolor srebrny, złoty, błękitny, zielony, odcienie różu , czerwieni i inne. Pięknie się świecą i mienią, najmocniej pod wpływem światła. Najczęściej używaną do produkcji wielkością koralika brokatowego jest koralik o średnicy 10mm lub 12 mm.

Z czego są zrobione:
Koraliki z brokatem to rodzaj ozdobnych koralików służących do produkcji biżuterii. Baza koralika brokatowego najczęściej wykonana jest z akrylu a jego zewnętrzna powierzchnia z mieniących się pod wpływem światła drobnych, różnokolorowych cząsteczek brokatu. Brokatem nazywamy precyzyjnie pocięte kawałki połyskliwej folii poliestrowej lub epoksydowej pokryte światłotrwałym barwnikiem. Brokat występuje w najróżniejszych kształtach, kolorach i rozmiarach a koraliki brokatowe, których powierzchnię pokrywa z powodzeniem wykorzystują jego zalety.

Koraliki brokatowe

Koraliki brokatowe to pięknie mieniące się koraliki do produkcji biżuterii. Najczęściej wykonywaną biżuterią z tych elementów są naszyjniki, bransoletki i kolczyki. Choć mogą one też posłużyć do wyrobu eleganckich broszek. Koraliki z brokatem czy to samodzielnie czy w połączeniu z innymi koralikami spowodują, że projektowana z ich udziałem biżuteria nabierze blasku i szyku. Wszelkie stylizacje wieczorowe na pewno skorzystają jeśli połączymy je z biżuterią wykonaną na bazie tych mieniących się kulek. Będzie to również biżuteria wskazana na wielkie wyjścia, czy eleganckie przyjęcia. Podkreśli wszystkie stylizacje glamour. Kuleczki brokatowe są różnokolorowe, wszystkie jednak są świecące i na pewno zostaną zauważone w każdej biżuterii. Dobrze skomponują się koralikami shamballa, kryształkami, czy kryształami Swarovskiego.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

1 - 1 z 1
Sortuj wg:
strona: z 1