• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Z koralików brokatowych wykonamy jedne z bardziej ozdobnych naszyjników czy bransoletek. Powierzchnia koralika pokryta brokatem zawsze będzie doskonale odbijała światło, co przełoży się na ich blask. Stworzymy dzięki nim bransoletkę czy naszyjnik, które na pewno zostaną zauważone. Wystarczy, że nawleczemy te kulki na sznurek jubilerski lub linkę jubilerską, i wykończymy ozdobnym zapięciem. Dla urozmaicenia i wzbogacenia takiego projektu możemy pomiędzy te kulki  wprowadzić ozdobne przekładki. Innym sposobem na wzbogacenie projektu biżuteryjnego jest dodanie ozdobnych zawieszek. Możemy umieścić je pomiędzy kulkami. Ilość dodatków zależy już tylko od osoby projektującej biżuterię lub od osoby, która taką biżuterię zamawia. Koraliki mieniące się sprawdzą się także z dodatkami w postaci innego rodzaju szklanych kulek. Pięknie będą wyglądać przy crackle a także w towarzystwie szklanych pereł. Połączenie ich w bransoletce, które dodatkowo zostaną ozdobione cyrkoniową przekładką może dać niezwykły efekt. Pojedyncza kuleczka może stać się podstawą kolczyka w wieczorowym stylu. Wystarczy, że umieścimy go na szpilce jubilerskiej, od góry ozdobimy nakładką i małą kuleczką gładką, a końcówkę szpilki uformujemy w oczko i podczepimy do bigla i mamy gotowe kolczyki w eleganckim i wytwornym stylu.

Dostępne są zazwyczaj w postaci kulek. Mają różne rozmiary, od kilku do kilkunastu milimetrów. Kolory, w których występują to kolor srebrny, złoty, błękitny, zielony, odcienie różu , czerwieni i inne. Pięknie się świecą i mienią, najmocniej pod wpływem światła. 

Baza najczęściej wykonana jest z akrylu a jego zewnętrzna powierzchnia z mieniących się pod wpływem światła drobnych, różnokolorowych cząsteczek brokatu. Brokatem nazywamy precyzyjnie pocięte kawałki połyskliwej folii poliestrowej lub epoksydowej pokryte światłotrwałym barwnikiem. Występuje w najróżniejszych kształtach, kolorach i rozmiarach.

Koraliki brokatowe

Koraliki brokatowe to pięknie mieniące się koraliki do produkcji biżuterii. Najczęściej wykonywaną biżuterią z tych elementów są naszyjniki, bransoletki i kolczyki. Choć mogą one też posłużyć do wyrobu eleganckich broszek. Kulki te, czy samodzielnie czy w połączeniu z innymi koralikami spowodują, że projektowana z ich udziałem biżuteria nabierze blasku i szyku. Wszelkie stylizacje wieczorowe na pewno skorzystają jeśli połączymy je z biżuterią wykonaną na bazie tych mieniących się kulek. Będzie to również biżuteria wskazana na wielkie wyjścia, czy eleganckie przyjęcia. Podkreśli wszystkie stylizacje glamour. Kuleczki są różnokolorowe, wszystkie jednak są świecące i na pewno zostaną zauważone w każdej biżuterii. Dobrze skomponują się z kryształkami.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 2 z 2
Sortuj wg:
strona: z 1