• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Koraliki Candy™ wykonane są ze szkla w kształcie kulek o rozmiarach od kilku do kilkunastu mm.

Ich różnobarwność i połyskliwość sprawia, że można z nich wykonać biżuterię do noszenia na co dzien jak i na wieczor. Kolorowe plamki na koralikach pozwalają łatwo ją dopasować do stroju i stylu, w jakim ma być wykonana.

Wykonując kolczyki, nawet najmniejszy rozmiar koralika umieszczony w zwykłym sztyfcie będzie zwracał na siebie uwagę poprzez swój blask i kolory.

Jeśli natomiast połączymy te koraliki z metalowymi kulkami, owalami, nakładkami, itp. otrzymamy biżuterię bardziej stonowaną, spokojniejszą i urozmaiconą własnymi pomysłami.

 

Koraliki Candy™ bardzo dobrze komponują się w zestawach z koralikami jednobarwnymi powlekanymi w kolorach pasujących lub bazowych – białym lub czarnym. Również bransoletki w połączeniu z zawieszkami charms w kolorze złotym, srebrnym lub kolorowych zarówno o typowych popularnych kształtach jak i tych bardziej zabawnych stworzą urokliwy dodatek na rękę. Koraliki te zastosowane w naszyjnikach jednokolorowych jako przełamujące monotonię, doskonale urozmaicą i wzbogacą ich wizerunek.

Koraliki Candy™

Koraliki Candy™ to malowane, połyskujące kuleczki. Kolor podstawowy w nich jest dominujący, ale dodatkowo ubarwiony kolorowymi plamkami. Wprowadza to pewną wesołość i lekkość w biżuterii, jednak utrzymuje zamierzoną tonację. Powoduje że łatwo dopasowuje się ją do stroju.

Jeśli chcemy otrzymać biżuterię bardziej stonowaną z wykorzystaniem koralików Candy™ wystarczy połączyć je z koralikami jednokolorowymi np. lustrzane lub urozmaicić elementami metalowymi srebrnymi lub złotymi takimi jak kulki, owale, nakładki itp. wykorzystując półfabrykaty do tworzenia biżuterii.

Filtry

Sortuj wg:

Filtry są świetne, super że z nich korzystasz! Teraz masz ich za dużo, dlatego nie ma żadnego wyniku. Wyczyść kilka filtrów.