• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Czeskie FirePolish™

Te ozdoby to wysokiej jakości drobne, szklane, fasetowane oliwki. Tworzone są ze szkła barwionego lub pokrywanego farbą, które to następnie zostaje wypalone w wysokiej temperaturze. Stąd też pochodzi nazwa koralików firepolish. Wykorzystywane są przede wszystkim w tych wszystkich technikach, w których wykorzystywane są koraliczki drobne. Na przykład w teachnice beadingu oraz sutaszu.

Rozmiary i kolory FirePolish™

Najpopularniejsze rozmiary tych czeskich piękności to oliwki o wielkości 3mm, 4mm i 6mm. Odznaczają się dużą trwałością, w związku z czym są chętnie wybierane przez twórców biżuterii na całym świecie. Najczęściej stosowane są w charakterze wykończeniowym w bransoletkach, naszyjnikach, kolczykach lub innych tego typu projektach. Produkty fire polish dostępne są w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej i w wielu różnych wersjach wykończenia. Od transparentnych i AB, które z efektem aurora borealis przypominają zorzę polarną, poprzez koraliki lustrzane - pokryte błyszczącą powłoką. Znajdziemy tutaj również metalizowane, z połyskiem i matowe, z wykończeniem mlecznym i matowym nieprzeźroczystym, perłowe i ze srebrnym rdzeniem. Kolory w pracach możemy dobierać według własnego gustu i upodobań. Te wypalane szkiełka mogą być stosowane nie tylko w popularnych technikach, jak chociażby beading czy sutasz. Mogą też stanowić świetnie urozmaicenie biżuterii modowej, a także być ponadczasowymi wielowarstwowymi naszyjnikami. Można użyć ich w charakterze przekładek w prostych projektach, na przykład bransoletka na gumce.

Koraliki Firepolish™

To produkowane w Czechach wysokiej jakości szklane, fasetowane oliwki. Występujące w kilku rozmiarach, najczęściej spotykane od 2 do 6 milimetrów. Stosowane najczęściej w technikach takich jak beading oraz sutasz. Są też po prostu świetne jako koraliki wykończeniowe. Dostępne są w super szerokiej gamie kolorystycznej i wielu różnych wersjach wykończenia. Często łączy się je z japońskimi TOHO lub także czeskimi Czechmates. Produkty tej marki mogą zagrać główną rolę w tworzeniu typowej biżuterii modowej. Można użyć ich w charakterze przekładek lub nawlec na linkę jubilerską, tworząc proste i efektowne bransoletki lub naszyjniki. Wystarczy odrobina kreatywności!

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 756
Sortuj wg:
strona: z 32