• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Czeskie koraliki FirePolish to wysokiej jakości drobne koraliki fasetowane. Tworzone są ze szkła barwionego lub pokrywanego farbą, które następnie zostaje wypalone w wysokiej temperaturze – stąd też bierze się nazwa koralików. Wykorzystywane są przede wszystkim we wszystkich technikach z drobnymi koralikami – jak na przykład beading czy sutasz. Najpopularniejsze rozmiary kryształków to 3 i 4mm. Odznaczają się dużą trwałością, w związku z czym są chętnie wybierane przez twórców biżuterii na całym świecie. Najczęściej stosowane są w charakterze koralików wykończeniowych w bransoletkach, naszyjnikach, kolczykach lub innych tego typu projektach. Fire Polish dostępne są w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej i w wielu różnych wersjach wykończenia. Od transparentnych i AB, które z efektem aurora borealis przypominają zorzę polarną, poprzez koraliki lustrzane - pokryte błyszczącą powłoką, koraliki metalizowane, z polyskiem i matowe, jedno i dwukolorowe, z wykończeniem mlecznym i matowym nieprzeźroczystym, perłowe i ze srebrnym trzpieniem, - no rożne, różne, które dobierać możemy według własngo gustu i upodobań.
Szklane drobne kryształki mogą być stosowane nie tylko w popularnych technikach, jak chociażby beading czy sutasz, ale mogą też stanowić świetnie urozmaicenie biżuterii modowej a także być ponadczasowymi wielowarstwowymi naszyjnikami i hokerami. Jako pojedyńczych można użyć w charakterze przekładek w prostych projektach, lub też na przykład nawlec na gumkę i zawiązać albo na linkę jubilerską, zakończyć ją łapaczkami, dodać zapięcie i uzyskać w ten sposób niebanalną, delikatną, dość prostą w wykonaniu bransoletkę.

Koraliki Firepolish™

„Wypolerowane przez ogień” niesamowite kryształki we wszystkich kolorach tęczy – czy Superhandmadowcowi potrzebne jest coś więcej do szczęścia? Koraliki Firepolish to produkowane w Czechach wysokiej jakości fasetowane koraliki. Szklane kryształki występujące w dwóch rozmiarach: trzy i cztery milimetry, stosowane są najczęściej w technikach takich jak beading czy sutasz. Są też po prostu świetne jako koraliki wykończeniowe. Dostępne są w super szerokiej gamie kolorystycznej i wielu różnych wersjach wykończenia. Często łączy się je z koralikami TOHO lub Czechmates. Koraliki drobne Firepolish mogą zagrać główną rolę również w tworzeniu typowej biżuterii modowej – można użyć ich w charakterze przekładek, lub nawlec na linkę jubilerską, tworząc proste i efektowne bransoletki lub naszyjniki. Wystarczy odrobina kreatywnego kombinowania! ;)

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

Wykończenie

Wykończenie

1 - 24 z 395
Sortuj wg:
strona: z 17