• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Kryształki szklane Crystalove™

Kryształy stanowią komponent wielu projektowanych bransoletek, naszyjników, pierścionków, kolczyków, czy broszek. Ich piękne kształty oraz kolory sprawiają, że są chętnie wybierane do ręcznych prac w zaciszu domowego warsztatu. Kryształki pięknie prezentują się w bransoletkach, nałożone na linkę lub gumkę jubilerską. Projektowi można dodać elegancji oddzielając poszczególne korale metalowymi przekładkami. Rolę przekładek w naszyjniku czy bransoletce wykonanych tym sposobem, mogą z powodzeniem pełnić japońskie toho lub inne rodzaje o kształcie kulek o niewielkich wymiarach. Z kryształowych koralików o kulistym kształcie możemy także stworzyć stylowe kolczyki. Kryształki szklane Crystalove™ wystarczy nałożyć na szpilkę lub haczyk jubilerski i zrobić oczko na końcu szpilki. Bezpośrednio za pomocą oczka lub poprzez kółko montażowe przyłączamy koralikowe cuda do bigla. Jeśli kolczyk został zrobiony na haczyku jubilerskim a nie na szpilce, to u dołu kolczyka mamy jeszcze jedno wolne oczko, do którego możemy podczepić inny element ozdobny jak metalowa zawieszka w ulubionym stylu czy kształcie. Z kryształków w kształcie motyla można zaprojektować wystawny wisiorek. Wystarczy zamieścić go na metalowej krawatce lub na kółku montażowym a dalej, tak wykonany wisiorek, zawiesić na łańcuszku, lince, sznurku lub rzemieniu jubilerskim.

Kryształki szklane do bransoletek

Kryształy szklane występują także w wersji koralików modułowych, które nałożone na gotowe bazy bransoletki (lub naszyjnika) są łatwe do wykonania. Można też stosować je mieszać lub zamieniać z innymi elementami modułowymi w zależności od okoliczności. Biżuteria wykonana z pomocą szklanych, szlifowanych kryształków zawsze będzie efektowna i niebanalna. Najbardziej popularna wersja bransoletki z kryształków, to klasyczna nałożone koraliki na linkę jubilerską lub gumkę jubilerską.

Kryształki na sznurku, to zaplecze do wielu projektów, w których potrzebujesz większej ilości koralików kryształowych. Występują w kształcie bicone, ball i rondelle - fasetowane. "Na sztuki" możesz kupić krople.

Kryształki CrystaLove™

Crystalove™ to piękne i eleganckie ozdoby do wyrobu biżuterii. Maja szlifowaną powierzchnię, ciekawe kolory i mogą być przezroczyste lub całe wypełnione kolorem. Kryształki szklane marki Crystalove™ mają różne kształty, które stawiają je w rzędzie z bardzo chętnie używanymi przez rękodzielników, innymi koralikami do prac ręcznych. Z kryształów możemy stworzyć elegancką biżuterię na wiele okazji, również wieczorową. Świetlisty blask dobrze będzie się prezentował w naszyjnikach, bransoletkach czy kolczykach skomponowanych z udziałem tych unikalnych elementów. Bogata kolorystyka produktów powoduje, że możemy użyć ich do zrobienia biżuterii w różnym stylu: od projektów w stylu casual po biżuterię w stylu glamour. Zawsze będzie to biżuteria przykuwająca uwagę swoim wyglądem. Niektóre rodzaje kryształów przypominają swoim wyglądem Swarovskiego. Najczęściej są wykorzystywane do bransoletek lub do beadingu.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 140
Sortuj wg:
strona: z 6