• Darmowa dostawa od 109 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Wszyscy rękodzielnicy, bez względu na technikę w której tworzą, wiedzą, że rękodzieło to najlepszy sposób na relaks. By jednak ręczne robótki rzeczywiście działały odprężająco, istotne są półfabrykaty i narzędzia z których korzystamy. W końcu trudno o relaks, gdy nić pęka lub wręcz przeciwnie, nie sposób ją przeciąć, bo nożyczki z których korzystamy są zbyt tępe by sobie z nią poradzić. Każdy doświadczony twórca wie, że dobrej jakości narzędzia jubilerskie to podstawa handmadowego warsztatu. Podstawą są tu dobrej jakości nożyczki jubilerskie, takie, które nie tylko raz dwa przetną nawet najmocniejszą z nici, ale i wygodnie leżą w dłoni. Nożyczki do biżuterii to jedne z podstawowych narzędzi naszej pracy, dlatego ważne jest, by zapewniały jak najwyższy komfort użytkowania. To by używane przez nas nożyczki jubilerskie były ostre jest bardzo istotne nie tylko ze względu na wygodę naszej pracy, ale i estetykę wykończenia naszych projektów. To szczególnie istotne przy wszelkich sznureczkowych pracach np. biżuterii z makramy czy sutaszu. Nie ma chyba nic gorszego niż sznureczek „poszarpany” tępymi nożyczkami, które psują ostateczny efekt naszej pracy.

Nasze nożyczki do biżuterii, świetnie sprawdzą się do obcinania wszelkiego rodzaju nici jubilerskich, żyłek, gumek silikonowych, rzemieni, włóczek czy tasiemek. W naszej ofercie znajdziecie nożyczki w różnych rozmiarach: te większe sprawdzą się do cięcia grubszych elementów, takich jak np. rzemień jubilerski, a te mniejsze, o zgrabniejszym ostrzu, idealnie sprawdzą się do przecinania drobnych elementów, szczególnie tych w trudno dostępnych miejscach np. tuż przy koraliku. Wiemy, że zdarzają się takie projekty, w których nożyczki aż się grzeją od nieustannego „ciach ciach”, więc to ważne by Wasze nożyczki do biżuterii były zarówno ostre, jak i komfortowe w użytkowaniu. Dobrej jakości nożyczki jubilerskie to podstawa rękodzielniczej wyprawki bez względu na technikę w której tworzycie. Do tego mocne nici, igły, ulubione sznureczki, włóczki czy koraliki, kubek pysznej kawy i można tworzyć nawet całą noc!

Nożyczki

Z doświadczenia wiemy, że my rękodzielnicy zwracamy szczególną uwagę nie tylko na funkcjonalność używanych narzędzi, ale i na ich estetykę. I nic dziwnego, bo skoro z taką pasją tworzymy piękne rzeczy to i pięknymi rzeczami chcielibyśmy się na co dzień otaczać ;). Na pewno ucieszy Was więc, że wybierając do pasartowej oferty nożyczki jubilerskie, zwracamy uwagę nie tylko na ich funkcjonalność i wygodę, ale i na wygląd. Może dlatego, pasartowe nożyczki do biżuterii często służą Wam (i nam też ;)) nie tylko do cięcia, ale i jako gadżet do handmadowych zdjęć. Widać to na przykład na naszym instagramie. Dzięki tak estetycznym i wygodnym narzędziom, tworzenie jest jeszcze przyjemniejsze!

 

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

Marka

Marka

1 - 7 z 7
Sortuj wg:
strona: z 1