• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Pudełko z przegródkami na biżuterię to niezawodny sposób na uporządkowanie swojego super biżuteryjnego warsztatu. Kolorowe koraliki, kamienie, sznurki, półfabrykaty, zawieszki, kleje – teraz wszystko będzie miało swoje własne miejsce! Odpowiednio zorganizowana przestrzeń potrafi naprawdę zmienić handmade w czysty relaks.
Organizer na biżuterię to większe lub mniejsze, zazwyczaj plastikowe, przeźroczyste pudełko, w których można przechowywać różne elementy do wyrobu biżuterii. Występują w kilku różnych wersjach.
Organizer z przegródkami to najczęściej zamykane, przeźroczyste lub półprzeźroczyste pudełko, podzielone na kilka lub kilkanaście osobnych części, w których można przechowywać różne elementy. W niektórych organizerach istnieje możliwość modyfikacji poprzez wyjmowanie wybranych przegródek i umieszczanie ich w innym miejscu. Tego typu pudełka najlepiej nadają się do przechowywania metalowych elementów i koralików lub sznurków jubilerskich – rzeczy, które można bez problemu wyciągnąć z przegródki.
Pojemnik ze słoiczkami to również plastikowe lub akrylowe pudełko, jednak zamiast przegródek znajduje się w nich najczęściej kilkadziesiąt lub kilkanaście niezależnych, małych słoiczków. Słoiczki te można swobodnie wyjmować i przekładać, a każdy z nich ma zakręcaną lub wciskaną pokrywkę. Dzięki temu świetnie nadają się do przechowywania bardzo drobnych rzeczy – koralików TOHO, niewielkich kamieni lub kryształków lub półfabrykatów, np. kółeczek montażowych czy stoperów. Takie drobne elementy byłoby ciężko wyciągać z przegródek, można je natomiast bardzo łatwo wysypać ze słoiczka.
Pudełko modułowe jest złożone z kilku pudełek-modułów ułożonych piętrowo. Górne piętro pudełka najczyściej stanowi jednocześnie pokrywkę dla dolnego piętra. W przypadku tego typu pojemników ciekawym rozwiązaniem jest zakup kilku pudełek i połączenie ich w dowolny sposób. Zazwyczaj przegródki w nich są nieco większe niż w typowych organizerach, dlatego można w nich wygodnie trzymać nie tylko koraliki, ale też większe elementy lub na przykład gotową biżuterię.
Wybierając najlepszy biżuteryjny organizer najlepiej jest zastanowić się najpierw, do czego planujesz go używać – czy będziesz przechowywać w nim większe czy mniejsze rzeczy, oraz czy wolisz mieć jedno duże super-pudełko, czy kilka małych. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Organizery do biżuterii

Każdy Superhandmadowiec w którymś momencie zaczyna zmagać się w większym lub mniejszym stopniu z warsztatowym bałaganem. Uciekające koraliki, poplątane linki, zagubione igły, znikające kółeczka – to koszmar każdego twórcy. Ale mamy na to radę! Organizer do biżuterii w różnych rozmiarach i wersjach pozwoli na zaprowadzenie porządku w biżuteryjnych zapasach. Pudełko takie świetnie sprawdzi się do koralików, półfabrykatów, czy sznurków a to z małymi, zakręcanymi słoiczkami będzie idealne do przechowywania drobnych koralików, np. TOHO, lub niewielkich elementów metalowych czy półfabrykatów. Większy pojemnik modułowy może też pomóc zadbać o bezpieczne przechowywanie naszej gotowej biżuterii.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 2 z 2
Sortuj wg:
strona: z 1