• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Najważniejsze akcesoria do robienia biżuterii

To podstawowe części składowe tworzonej w rękodziele własnej, spersonalizowanej biżuterii. Służą do łączenia, modyfikowania, ozdabiania i wykańczania ozdób a także do naprawiania już posiadanej. To właśnie dzięki nim powstają niepowtarzalne wisiorki, piękne naszyjniki, codzienne kolczyki i bransoletki w różnych stylach i trendach. Podstawowymi elementami do biżuterii są bigle do kolczyków i zapięcia do bransoletek. Bez nich nie powstaną kolczyki, naszyjniki i bransoletki. W kategorii zawierającej bigle znajdziesz ich kilka rodzajów. Takie jak: sztyfty, bigle otwarte, bigle zamknięte, czy klasyczne bigle angielskie w złotym lub srebrnym kolorze. Zapięcia natomiast spotykamy od najbardziej popularnych karabińczyków i federingów, poprzez ozdobne toogle aż do półautomatycznych zapięć magnetycznych. Styl biżuterii, użyte korale oraz wielkość zasadniczych elementów mają wpływ na wybór pozostałych półfabrykatów do robienia biżuterii. Ułatwiające wykonanie własnego projektu biżuterii handmade są wszelkiego rodzaju bazy kolczyków, naszyjników, bransoletek, pierścionków i broszek. Narzucają co prawda formę, ale wybór koralików, ozdobnych przekładek, zawieszek i kamieni jubilerskich pozostawiają nam. Dzięki czemu powstają interesujące i indywidualne projekty. Dla bardziej zręcznych i wprawionych handmadowych tworczyń są do dyspozycji metalowe (także ze stali chirurgicznej) szpilki, kółeczka montażowe w wielu rozmiarach, łańcuszki przedłużki i w metrowych odcinkach, cienkie i grubsze linki jubilerskie, krawatki od prostych i mini do ozdobnych w widocznych z daleka rozmiarach.

Popularne akcesoria do bransoletek

Na osobną uwagę jako popularne akcesoria do bransoletek zasługują silikonowe gumki jubilerskie. Są mocne i wygodne w użyciu, więc mogą być wyposażeniem warsztatu dla najmłodszych miłośniczek robienia biżuterii. Kolorowe koraliki, gumka i ekspozytory do bransoletek to wszystkie potrzebne półfabrykaty do biżuterii gwarantujące miłe i samodzielne spędzanie wolnego czasu. Oprócz niezbędnych elementów do robienia biżuterii, często gładkich, skromnych i spełniających wymaganą rolę. Istnieje również pokaźna pula półproduktów zdobiących takich jak kulki, rurki i przekładki, które są przerywnikami i elementami dystansowymi. Półfabrykaty jubilerskie o przeróżnych wzorach i kształtach możemy dobierać wedle własnego gustu i dla wymyślonej przez siebie koncepcji biżuterii. Jeśli jednak masz kłopot z wymyślaniem własnych projektów lub ich realizacją, to skorzystaj z naszego bloga. Znajdziesz tam tutoriale i kursy. Pomogę ci one przy tworzeniu naszyjników, bransoletek i kolczyków. Znajdziesz tam również wiele innych, ciekawych pomysłów. Na pasart.pl czekają tysiące róznych półfabrykatów do biżuterii.

Pozostałe

W skrócie to elementy, bez których nie sposób byłoby stworzyć nawet najprostszy naszyjnik. W każdym warsztacie jubilerskim znajdują się setki, a może nawet tysiące takich dodatków. Produktami tymi są wszystkie akcesoria do biżuterii, przy pomocy których łączymy koraliki i kamienie naturalne. Najpopularniejszymi i najbardziej cenionymi półfabrykatami do biżuterii są te wykonane ze stali chirurgicznej. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór końcówek, zapięć, przekładek, kółeczek, krawatek i baz do biżuterii. Dla początkujących polecamy zestawy, w których znajdziemy elementy już wybrane do wykonania własnej biżuterii. Zestawy to również doskonały pomysł na prezent.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 28
Sortuj wg:
strona: z 2