• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Sznurki na bransoletki

Sznurki Macrammee, to sznurki na bransoletki, które należą do jednych z najcieńszych sznurków nylonowych. Z pewnością możemy je wykorzystać do wielu projektów dla których poszukujemy mocnych, równych i gładkich grubszych nici lub cienkich sznurków. Sznurki na bransoletki sprawdzą się w biżuterii koralikowej, w której używa się krosna do karolików, dysku kumihimo, w sznurach koralikowych mocnych tak, że supełkowane utrzymają dużą ilość kamieni oraz a właściwie przede wszystkim do wyrobu biżuterii z mikro makramy. Te miniaturowe sploty stanowią nie tylko o kunsztowności, ale też posiadają ukryty w sobie ogrom czasu, cierpliwość i umiejętności osoby wykonującej.

Jaki sznurek na bransoletki

Na mikro makramę potrzebujesz nylonowego sznurka 0,6mm lub 0,8mm. Nylonowe sznurki Macrammee są mocne i bardzo gładkie, nieco sztywne i lśniące  co powoduje, że w makramowych splotach prezentują się estetycznie, wzorowo się układają a do tego są bardzo trwałe, łatwo się je czyści czy myje i szybko schną. Makramowe sploty nawet te najprostsze są tak zmyślne, że nawet bez ozdób wyglądają bardzo efektownie i stylowo. Dla początkujących takie bransoletki przyniosą dużo radości i nauczą wprawy do dalszych już bardziej skomplikowanych projektów, w których zagoszczą rzemienie oraz kamienie i koraliki w różnych barwach wzorach i kształtach. Dobrze jest posiadać jedną uniwersalną makramową bazę naszyjnika i do niej zmienne wisiory, które dopasowywać będziemy w zależności od stroju i nastroju. Cienkie sznurki do makramy, mają tak dużo kolorów, że zazwyczaj fanki splotów makramowych mają takich bransoletek bardzo dużo. Sznurki macrammee to jednak nie tylko biżuteria macramowa i koralikowa. Mając taki sznureczek w domu, przekonamy się, jak dużo znajdzie się dla niego różnych zastosowań. Można nim zszywać elementy wymagające mocnych, nierozciągliwych nici, które są widoczne a do tego mają ładny splot. Kolory też nie są w nich bez znaczenia, bo dopasujemy je z łatwością nawet odcieniami, a użyte do zewnętrznych stylizacji nie poddadzą się działaniu warunkom atmosferycznym.

Sznurki Macrammee™

Sznurki Macrammee

Sznurki Macrammee to cienkie sznurki na bransoletki, które są o grubości 0,6 i 0,8 milimetra. Te bardzo cienkie sznurki wykorzystywane są do mikro makramy oraz w zastępstwie grubszych nici przy wytwarzaniu biżuterii koralikowej. Biżuteria z mikro makramy to biżuteria wykonana w oparciu o sploty makramowe z nici lub cienkich sznurków. Bizuteria z tyc sznurków jest niezwykle delikatna i subtelna. Sznurki Macrammee są gładkie i równe na całej długości, o połysku charakterystycznym dla nylonu. Świetnie się komponują z idealnie równymi koralikami TOHO, niewielkimi kamieniami, wiskozowymi chwostami i delikatnymi piórkami. Tak więc w zależności od użytych materiałów może powstać biżuteria w różnych stylach i na różne okazje. Bransoletki z makramy, szczególnie uwielbiane są przez fanki stylu boho.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

1 - 24 z 29
Sortuj wg:
strona: z 2