• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Sznurki na bransoletki z makramy

Sznurki MCord to sznurki na bransoletki z makramy, którym potrzebne są tylko zwinne i ochocze ręce. To klasyczne sznurki, których użycie w makramie zapoczątkowała moda na bransoletki typu Shamballa. Sznurek nylonowy na bransoletki występuje w różnych grubościach. Ich szerokość to 1mm i 1,5mm, zatem w przypadku bransoletki, należą do sznurków grubszych. Wybierając koraliki do tego sznurka, zwróć uwagę, żeby sznurek przeszedł przez otwór. Sznurek jest nylonowy, zatem jego końcówki możesz przypalić ogniem, aby bransoletka się nie rozplątała

Sznurek do biżuterii z makramy jest bardzo mocny, ładnie spleciony i miękki, bez rdzenia w środku. Śliski i połyskliwy daje się łatwo przeciągać, nie rozdwaja się, można go więc ciąć na odpowiednią, sugerowaną długość. Sznurki MCord stosowane do wyrobu biżuterii należą raczej do cienkich i wykorzystywane są w mikromakramie oraz biżuterii koralikowej. Łączone z koralikami, kamieniami i metalowymi elementami pozwalają na stworzenie bransoletek, pasków do zegarków, kolczyków i naszyjników. 

Sznurek nylonowy do makramy nie ulega łatwemu przecieraniu się, zachowa więc długo świeżość i elegancję. Końcówki, które łatwo jest zatopić, będzie wygodnie zakończyć i połączyć klejem z atrakcyjnymi  metalowymi zapięciami. Jak wykonać z takiego sznurka przykładową bransoletkę z makramy połączoną z koralikami i wiele innych makramowych projektów - możesz zobaczyć na pasartowym blogu. Nylonowe sznurki MCord to świetny pomysł do wykorzystania ich w makramowych projektach, w metalowych bazach do bransoletek, bazach kolczyków i bazach naszyjników. Kolorowo opleciony metal niejednokrotnie z dodatkowymi węzłowymi ozdobami przyjmie zupełnie inne oblicze, może być też wykorzystany do dalszych rozbudowanych pomysłów.

Sznurki Mcord™

Sznurki na bransoletki z makramy

Sznurki MCord to sznurki na bransoletki należące do grupy sznurków makramowych. Sznurki na bransoletki można łączyć w klasyczną makramę z koralikami lub połączyć z łącznikiem czy zawieszką. Bransoletki z makramy jest bardzo łatwo wykonać, do tego są świetnym uzupełnieniem do zestawu wielu bransoletek z koralików. Nylonowe sznurki do makramy charakteryzują się tym, że ich końce po zapleceniu można przypalić. Zabieg ten stosuje się po to, aby roztopione końcówki zabezpieczały przed rozplątaniem się sznurków. 


Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Wielkość

Wielkość

1 - 24 z 54
Sortuj wg:
strona: z 3