• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Sznurki MCord to nadają się bransoletki z makramy, którym potrzebne są tylko zwinne i ochocze ręce. To klasyczne sznurki, których użycie w zapoczątkowała moda na biżuterię typu Shamballa. Nylonowe występują w różnych grubościach. Ich szerokość to 1mm i 1,5mm, zatem w przypadku materiału na bransoletki, należą w tej kategorii do tych grubszych. Wybierając koraliki, zwróć uwagę, żeby sznurek przeszedł przez otwór. Produkt jest nylonowy, zatem jego końcówki możesz przypalić ogniem, aby się nie rozplątały.

MCord jest bardzo mocny, ładnie spleciony i miękki, bez rdzenia w środku. Śliski i połyskliwy daje się łatwo przeciągać, nie rozdwaja się, można go więc ciąć na odpowiednią, sugerowaną długość. Stosowany do wyrobu biżuterii należy raczej do cienkich i wykorzystywany jest w mikromakramie oraz biżuterii koralikowej. Łączony z koralikami, kamieniami i metalowymi elementami pozwala na stworzenie bransoletek, pasków do zegarków, kolczyków i naszyjników. 

Materiał ten nie ulega łatwemu przecieraniu się, zachowa więc długo świeżość i elegancję. Końcówki, które łatwo jest stopić, będzie wygodnie zakończyć i połączyć klejem z atrakcyjnymi  metalowymi zapięciami. Jak wykonać z takiego sznurka przykładową biżuterię połączoną z koralikami i wiele innych makramowych projektów - możesz zobaczyć na pasartowym blogu. Nylonowe MCord to świetny pomysł do wykorzystania ich w w połączeniu z metalowymi bazami do bransoletek, bazami kolczyków czy naszyjników. Kolorowo opleciony metal niejednokrotnie z dodatkowymi węzłowymi ozdobami przyjmie zupełnie inne oblicze, może być też wykorzystany do dalszych rozbudowanych pomysłów.

Sznurki Mcord™

Sznurki MCord doskonale nadają się na makramowe bransoletki. Można je łączyć klasycznymi splotami z koralikami lub połączyć z łącznikiem czy zawieszką. Bransoletki z makramy jest bardzo łatwo wykonać, do tego są świetnym uzupełnieniem do zestawu lekkiej biżuterii. Nylonowe sznurki charakteryzują się tym, że ich końce po zapleceniu można przypalić. Zabieg ten stosuje się po to, aby roztopione końcówki zabezpieczały przed rozplątywaniem. 


Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 29
Sortuj wg:
strona: z 2