• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Tym, co wyróżnia koraliki wzorzyste HAPPY jest z pewnością ich nietypowe wykończenie. Są to różnokolorowe koraliki wykonane ze szkła, jednak odróżniające się od innych tego typu koralików do wyrobu biżuterii. W niektórych miejscach można zauważyć efekt przecierania, sprawiający, że szklana kulka jest delikatnie zróżnicowana kolorystycznie. W miejscach przetarć powierzchnia koralika pokryta została ciekawymi i zróżnicowanymi wzorami – innymi dla każdej wersji kolorystycznej koralików. W ten sposób tworzony jest efekt, mający sprawiać wrażenie, że cały koralik pokryty jest danym wzorem i starcie wierzchniej warstwy farby ujawniłoby go w całości. Nie polecamy jednak testowania tej teorii, efekt przetarć jest całkowicie celowy ;). Koraliki te dostępne są w różnych rozmiarach – od najmniejszych, drobniutkich koralików 6mm do największych, czyli 12mm. W większości przypadków koraliki te są dwukolorowe, często można się spotkać też z połączeniem większej ilości kolorów w jednym sznurze koralików. Wybierać możemy spośród naprawdę wielu opcji wzorów i motywów: kolorowych lub czarnych kwiatków, niebieskiej lub pomarańczowej panterki, dalmatyńczyków, dużych lub małych motylków, niebieskawej zebry, efektu węża czy też porcelany. Wybór jest naprawdę spory!

 

Najpopularniejszym sposobem wykorzystania koralików szklanych HAPPY jest użycie ich w prostej biżuterii modowej – na przykład w bardzo popularnych bransoletkach na gumce jubilerskiej. Wybrane przez siebie koraliki wystarczy nawlec na dopasowaną do ich rozmiaru gumkę jubilerską, dołączyć w miarę potrzeby różne ozdóbki – zawieszki, przekładki, kółeczka czy kuleczki – i zawiązać gumkę na supełek. Supełek najlepiej podkleić i schować między koralikami. W ten sposób możemy szybko i bezproblemowo stworzyć ciekawą biżuterię. Koraliki HAPPY możemy połączyć z innymi koralikami do wyrobu biżuterii – na przykład koralikami SeaStar, koralikami Milly czy MIST. Wymieszanie ich z ozdobnymi koralikami HAPPY sprawi, że cała bransoletka będzie wyglądała dużo ciekawiej i zyska nietypowy charakter. Koraliki te możemy wykorzystać też w naszyjnikach, wisiorach, breloczkach czy zakładkach do książek. Wiele inspiracji do wykorzystania koralików szklanych możecie znaleźć na naszym blogu lub Instagramie.

 

Koraliki HAPPY™

O sukcesie w branży handmade często decyduje to, czy potrafimy czymś zaskoczyć swojego odbiorcę. Zaskoczyć ciekawym, innowacyjnym pomysłem, innym sposobem wykonania lub też zastosowaniem nietypowych materiałów. Takim właśnie nietypowym materiałem mogą stać się koraliki HAPPY. Są to urocze szklane koraliki do wyrobu biżuterii, dostępne w wielu różnych wariantach kolorystycznych, wyróżniające się na tle innych tego typu półfabrykatów swoim oryginalnym wykończeniem. Każda kolorowa kulka jest przecierana w jednym lub kilku miejscach – miejsca te wypełniane są wzorem. Mogą to być motywy roślinne – na przykład kwiatki; zwierzęce – jak motylki, panterka czy dalmatyńczyk lub też efekt porcelany czy czarno-białe kropki. Niezależnie od rodzaju wzoru – koraliki wyglądają bardzo oryginalnie i z pewnością zwracają na siebie uwagę.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 23 z 23
Sortuj wg:
strona: z 1