Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Triangle

( ilość produktów: 30 )

Czeskie koraliki Triangle to koraliki w kształcie płaskich trójkątów, zbudowanych podobnie jak guzik. W odróżnieniu do innych koralkiów Czechmates, ich dziurki są ułożone płasko a nie wzdłuż koralika. Trójkątne koraliki możesz wykorzystać do zrobienia lilii z koralików albo jako główny element w bransoletce. Zazwyczaj są łączone z innymi koralikami do beadingu, jak TOHO czy inne koraliki firmy Czechmates.

Czeskie Triangle to szklane koraliki w kształcie płaskich trójkątów. Długość boków tych koralików to 6mm, zatem fajnie komponują się w projektach z koralikami Tile, które są tej samej długości. Tak jak pozostałe koraliki Czechmates koraliki Triangle są dwudziurkowe. Należy jednak zwrócić uwagę, że dziurki nie przechodzą na wylot koralika, jak w koralikach przestrzennych, tylko wyglądem przypominają guzik - dziurki widoczne są z góry.

Koraliki Triangle doskonale nadają się na wykonanie lilii z koralików gdzie trójkątne koraliki pełnią funkcję liści, które są tłem dla koralików toho czy firepolish. Rzadko występują w projekcie same, ze względu na położenie dziurek, raczej są łączone w z innymi koralikami do beadingu.

pixel