• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Koraliki MISTIC™ są wykonane ze spękanego, mlecznego szkła.

Powstają w taki sposob, że gorące szkło schładzane jest zimną wodą, co powoduje powstanie drobnych płytkich i nieregularnych pęknięć powierzchniowych. Następnie szkło jest podgrzewane w celu uszczelnienia i wygładzenia pęknięć. Uzyskany efekt jest też często nazywany szkłem mrożonym.

Dostępne są w formie kulek różnej wielkości. Ciekawe są ich łagodne kolory, często występujące w duecie w jednym koraliku.

Można je zastosować w różnorodny sposób w tworzeniu biżuterii techniką handmade. Poprzez szkło i technikę w której zostały wykonane są bardzo łagodne i delikatne w odbiorze, co nie znaczy, że nie można ich łączyć z drapieżnymi akcentami, na przykład z przekładkami w kształcie czaszek. Takiej biżuterii nadal nie odbiera się delikatności. Za przykład może tutaj posłużyć bransoletka z koralików, w której przekładką jest zawieszka modułowa w formie czaszki.

Można też je zastosować w technice sutaszu. Piękno sznurków i dobranych do nich kuleczek robią wrażenie. Są bardzo kobiece i urokliwe.

MISTIC™o mlecznym obrazie połączone z kulkami czy przekładkami w kolorze srebrnym doskonale sprawdzają się przy naszyjnikach i kolczykach. Można w ten sposób skomponować sobie własną, niepowtarzalną ale też pasującą do kreacji czy też okoliczności – własną biżuterię.

Koraliki Mistic™

MISTIC™ to szklane koraliki wykonane ze szkła mąconego lub inaczej ze szkla mlecznego. Są nieprzeźroczyste, pięknie rozpraszają promienie świetlne dzięki mikrokryształkom, które powstają podczas stygnięcia masy szklanej po dodaniu odpowiednich substancji.

Biżuteria z nich wykonana jest delikatna, powabna i tajemnicza. Te delikatne, lekkie kolory ulegają odmianie, kiedy zostaną połączone z cracklami podstawowymi lub z przekładkami, kulkami lub zawieszkami. Najlepiej prezentują się z dodatkami  wykonanymi w kolorach złotym i srebrnym.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 11 z 11
Sortuj wg:
strona: z 1