• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Czeskie MATUBO™

Koralikowe piękności z Czech to szklane dwudziurkowe cudności, które są innowacyjnym produktem firmy Matubo Beads. Firma ta specjalizuje się w produkcji szklanych koraliczków wyróżniających się nowoczesnym wyglądem i doskonałym połyskiem. Wykonane z najwyższej jakości czeskiego szkła PRECIOSA ORNELA. Idealna powierzchnia i doskonałe kształty z oryginalnymi kolorami sprawiają, że marka ta jest znana i pożądana na całym świecie. Nie bez znaczenia jest też tradycja, która swoje doświadczenia wykorzystuje od trzech pokoleń.

Kształty koralików MATUBO™

Posiadane umiejętności i kreatywność pozwalają na powstawanie coraz to nowych rodzajów koralików obok już istniejących. W rodzinie geometrycznych kształtów z rodziny MATUBO można wyróżnić SuperDuo. Są to cudeńka o wyglądzie fasolek tak wyprofilowanych, że układają się ciasno nie tylko ze sobą, ale też z innymi drobnymi odobami o innym kształcie i rozmiarze. Innym popularnym rodzajem są Gemduo. Typ ten ma kształ rombu bez ostrych krawędzi. Taka forma koraliczka ciekawie odbija światło, co w biżuterii przestrzennej ciekawie się prezentuje. Gemduo posiada dwie dziurki co ułatwia używanie tych ozdób w różnych kombinacjach łączenia. Warto śledzić nowości w tej kategorii produktowej, bo pojawiają się coraz to nowe zaskakujące i cieszące nas kształty. Dla przykładu Ginko w kształcie liścia miłorzębu, który pozwala na tworzenie form wachlarzowych, urozmaica wizerunkowo motywy kwiatowe i nadaje im odpowiedni efekt. Ciekawym wzorem jest także typ NIB-BIT, który przypomina trójwymiarowy trójkąt. 
Wielką zaletą koralików Matubo jest możność ich łączenia nie tylko ze sobą i z podobnymi ozdobami. Dla przykładu można, łączyć je z kaboszonami, kryształami rivoli, perłami czy kamieniami o wybranych kształtach. Zabierając się do tworzenia ręcznej biżuterii z drobnych szkiełek nie możemy zapomnieć o wyborze odpowiednio mocnych i sprężystych nici. Specjalnie produkowanych do takich zadań jubilerskich. A to po to by trud i czas włożony w pracę przyniósł oczekiwany rezultat, a biżuteria była zwarta i wytrzymała.

Koraliki MATUBO™

Drobne, szklane oraz o dwóch dziurkach – tak moglibyśmy w skrócie określić koraliki czeskie MATUBO™. To grupa obejmująca swoim zasięgiem cudeńka o geometrycznych kształtach, które wiodą prym w obecnych trendach modowych w biżuterii ręcznie robionej. Zapewne nie będą stanowiły zagadki dla tworzących prace w beadingu, sutaszu, czy makramie. Zmyślne i ułatwiające pracę dyski kumihimo i krosna koralikowe są z nimi za pan brat.  Dynamika jaką ze sobą niosą sprawia, że interesują się nimi również nowe twórczynie biżuterii. Ich marzeniem jest wykonać własną, modną biżuterię w postaci bransoletki, kolczyków, broszki czy naszyjnika. Warto zapoznać się z produktami tej czeskiej marki, bo są to wyroby najwyższej jakości i rosnącej popularności.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 299
Sortuj wg:
strona: z 13