• Darmowa dostawa od 109 zł
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Koraliki szklane dwudziurkowe są innowacyjnym produktem czeskiej firmy Matubo Beads, która specjalizuje się w produkcji szklanych koralików wyróżniających się nowoczesnym wyglądem i doskonałym połyskiem z najwyższej jakości czeskiego szkła PRECIOSA ORNELA. Idealna powierzchnia i doskonałe kształty z oryginalnymi kolorami sprawiają, że marka ta znana i pożądana jest na całym świecie. Nie bez znaczenia jest też tradycja, która swoje doświadczenia wykorzystuje od trzech pokoleń. Posiadane umiejętności i kreatywność pozwalają na powstawanie coraz to nowych rodzajów obok już istniejących, do których w pierwszej kolejności należą koraliki Super Duo o wyglądzie fasolek tak wyprofilowanych, że układają się ciasno nie tylko ze sobą, ale też z innymi koralikami drobnymi o różnych kształtach i do tego w wielu rozmiarach. Do takich należą  wchodzące również w skład rodziny Matubo, - koraliki Gemduo o kształcie rombu bez ostrych kantów. Taka forma koralika ciekawie odbija światło a w biżuterii przestrzennej przyjmuje oczekiwane kształty. Dwie dziurki w tych koralikach powodują nieograniczone możliwości łączenia ich z następnymi oraz a właściwie przede wszystkim zapewniają stabilność tych połączeń w najbardziej wymyślnych formach. Warto śledzić nowości Matubo, bo pojawiają się coraz to nowe zaskakujące i cieszące nas kształty, jak choćby koraliki Ginko w kształcie liścia miłorzębu, który pozwala na tworzenie form wachlarzowych, urozmaica wizerunkowo motywy kwiatowe i nadaje im odpowiedni efekt.
Wielką zaletą koralików Matubo jest możność ich łączenia nie tylko ze sobą i z podobnymi koralikami, ale też z kaboszonami, kryształami rivoli, perłami czy kamieniami o wybranych kształtach. Zabierając się do tworzenia handmadowej biżuterii z koralików drobnych nie możemy zapomnieć o wyborze odpowiednio mocnych i sprężystych nici jubilerskich, aby włożony trud i czas przyniósł oczekiwany rezultat, a biżuteria była zwarta i wytrzymała.

Koraliki MATUBO™

Koraliki drobne, koraliki szklane lub koraliki dwudziurkowe – tak moglibyśmy w skrócie określić Koraliki czeskie MATUBO. To grupa, obejmująca swoim zasięgiem koraliki, które wiodą prym w obecnych trendach modowych w handmadowej biżuterii. Zapewne nie będą stanowiły zagadki dla tworzących biżuterię w boadingu, sutaszu i makramie a zmyślne i ułatwiające pracę dyski kumihimo i krosna do koralików są z nimi za pan brat.  Dynamika jaką ze sobą niosą sprawia, że interesują się nimi również potencjalne twórczynie, których marzeniem jest wykonać własną, modną biżuterię w postaci bransoletki, kolczyków, broszki czy naszyjnika. Warto się z nimi zapoznać, bo coraz ich więcej a zarówno kolory, rodzaje jak i kształty to prawdziwy zawrót głowy.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
Marka

Marka

Wielkość

Wielkość

Kształt

Kształt

Materiał

Materiał

Wielkość otworu

Wielkość otworu

Przewiercenie

Przewiercenie

Faktura

Faktura

1 - 24 z 427
Sortuj wg:
strona: z 18