• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

NIB-BIT™ to koraliki o kształcie trójkąta 3D. Charakteryzują się tym, że są dwudziurkowe, co stwarza wiele możliwości kompozycji. Najczęściej łączy się z innymi koralikami do beadingu. Pomiędzy trójkąciki można wszyć TOHO i zrobić prostą bransoletkę. Same mogą tworzyć otoczkę do kaboszonów w hafcie jubilerskim lub inny element dekoracyjny. 

Te trójkątne koraliki najczęściej są wykorzystywane do zrobienia prostych kolczyków lub prostej bransoletki. Są one dosyć duże i potrzebujesz dosłownie kilkanaście koralików, żeby stworzyć efektowną bransoletkę. Dostępne produkty firmy MATUBO, mają szeroką gamę kolorystyczną i każdy rodzaj jest dostępny w tych samych kolorach. Pozwala to na stworzenie biżuterii z różnych kształtów, ale wszystkie w tych samych kolorach. Wykończenia tych szklanych elementów mogą być matowe lub z połyskiem. Takie połączenie wygląda pięknie, jedyne o czym warto pamiętać, to by zachować podobny odcień używanych elementów. 

Koraliki NIB-BIT™

NIB-BIT™, to trójkątne koraliki o przestrzennym kształcie. Są dwudziurkowe, co oznacza, że mają dwa miejsca na przewleczenie nitek. Trójkątne szkiełka NIB-BIT™ najczęściej łączy się w pracy z koralikami TOHO oraz innymi cudeńkami firmy MATUBO.

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 24 z 68
Sortuj wg:
strona: z 3