• Darmowa dostawa od 119 PLN
  • 100 dni na zwrot
  • Zyski dla stałych klientów
  • Zniżki do 90%
  • Darmowe kursy

Czy to hobby dla początkujących?

Tak i nie! Tak, ponieważ produkt ten jest tak prosty w obsłudze, że nadaje się nawet na prace manualne dla bliskich. Nie, bo z wielkim zaangażowaniem zajmują się nim również bardziej zaawansowani handmadowcy. Haft koralikowy to świetny sposób na relaks, szczególnie jeśli lubisz proste rękodzieło, przy którym możesz dosłownie „odpłynąć”.

Haft diamentowy to prezent idealny.

Mozaika koralikowa 5D idealnie nadaje się też na ręcznie robiony podarunek. W jej wykonanie każdy z Was może włożyć trochę siebie i swojej pracy, dzięki czemu końcowy efekt, stanie się Waszym wspólnym dziełem. Jeśli szukasz pomysłu na prace manualne dla bliskich, możesz mieć pewność, że wyklejanka diamentowa zajmie je na długo. Wyklejanie koralikami obrazków diamencikami wymaga skupienia, dzięki czemu w przyjemny i niewymuszony sposób możesz poćwiczyć koncentrację i cierpliwość. Dołącz do nas!

Haft to najprostszy sposób na twórczo spędzony czas, zarówno w samotności, jak i w większym gronie rodzinnym. Z doświadczenia wiemy, że wciąga zarówno młodszych, jak i starszych, bo wyklejanie koralikami diamentowych obrazków jest na tyle proste, że spokojnie mogą zająć się tym dzieci, ale i na tyle pochłaniające, że z pasją oddają się mu również dorośli. Niech nie zmyli Cie „haft” w nazwie, bo nie będziesz tu potrzebować żadnej igły. W zestawie znajdziesz diamenciki opisane stosownie do oznaczeń umieszczonych na obrazku i wszystkie niezbędne narzędzia do wykończenia obrazka. Diamenciki w wybranym przez siebie kolorze wysypujesz na tackę, a następnie przy wykorzystaniu różowego „długopisu” nabierasz diamencik i przyklejasz w odpowiednim miejscu na obrazku. Jeśli słabo łapią się na „długopis”, możesz umoczyć go nieco w załączonym do zestawu kleju. Gdy na obrazku nie ma już żadnego wolnego pola z wybranym przez Ciebie oznaczeniem, oznacza to, że czas przejść do kolejnego koloru diamentów. I to by było na tyle!

Haft diamentowy, czyli wyklejanie koralikami.

A nie mówiliśmy, że wyklejanie koralikami to naprawdę proste rękodzieło, o wyjątkowym efekcie końcowym. Produkty haftu diamentowego idealnie nadaje się na ćwiczenia manualne dla dla osób młodszych w różnym wieku. Prace ręczne mają całe mnóstwo zalet – pochłaniają na długie godziny, dostarczają ogromnej satysfakcji, pozwalają trenować cierpliwość, koncentrację i precyzję małych rączek (i tych dużych też). Od zawsze wiadomo, że rękodzieło dla całej rodziny to jeden z najlepszych pomysłów na spędzanie wolnego czasu.

Co więcej, większe obrazki z mozaiki diamentowej świetnie sprawdzą się jako twórcza zabawa dla całej rodziny. Wspólne wyklejanie obrazków pochłonie Was na długie godziny i dostarczy mnóstwo radości. A co najważniejsze – satysfakcja z efektu końcowego towarzyszyć Wam będzie długo, a nawet codziennie - wystarczy oprawić obrazek w ramkę i powiesić go na ścianie. Taki obrazek niczym nie ustępuje gotowym kupowanym w galeriach. Pięknie ozdobi dom. A włożone serce i poświęcony czas na wspólne wykończenie diamentowego obrazka, sprawi, że jego wartość będzie dużo wyższa.

Zestawy haftu diamentowego.

Praca po ukończeniu prezentuje się bardzo estetycznie i oryginalnie. To świetny pomysł na prosty prezent DIY. Jeśli bliska Tobie osoba chciałaby samodzielnie wykonać prezent dla babci czy cioci, to zakup całego zestawu do haftu wydaje się stzałem w dziesiątkę.

Haft diamentowy

Filtry

Sortuj wg:

Wybierz kolor

Cena

Wybierz cenę

Cena od: Cena do:
1 - 22 z 22
Sortuj wg:
strona: z 1