Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawy

( ilość produktów: 28 )

Zestawy do wyrobu biżuterii mogą być idealnym prezentem dla osób, które interesują sięrękodziełem. Będą dobrym wyborem nie tylko dla osób początkujących ale także dla tych nieco bardziej zaawansowanych w technikach tworzenia biżuterii artystycznej. W zestawie wszystkie niezbędne elementy mamy pod ręką. Duże zawierają zazwyczaj wszystkie potrzebne elementy do tworzenia naszyjników, bransoletek czy kolczyków. Czasami są powiększone o bazy do pierścionków czy broszek. Zakres biżuterii, jaką możemy wykonać ze skompletowanych komponentów jest imponujący. Tworzenie własnej, oryginalnej biżuterii może stać się niezwykłą pasją. 

Zestawy do wyrobu biżuterii szybko i kompleksowo dostarczają rękodzielnikowi niezbędne akcesoria. Ważne jest, by wybrać taki, który będzie odpowiadał naszym aktualnym zapotrzebowaniom i twórczym fascynacjom. Ciekawe są te, w których znajdują się koraliki wykonane z tego samego materiału, czyli na przykład powlekane czy akrylowe w jednym lub wielu kolorach, ale o różnych wielkościach kulek lub innych kształtów. Można wówczas stworzyć z nich ciekawe lub stopniowane naszyjniki. Tworzenie stopniowanego naszyjnika jest proste - na brzegach umieszczamy kulki najmniejsze, które zwiększają swoją średnicę przybliżając się ku środkowi. Na środku naszyjnika znajduje się wówczas największa kulka. Każdy zestaw można wykorzystać do stworzenia interesującej i oryginalnej biżuterii.

Możesz wybrać skompletowane półfabrykaty, w różnych konfiguracjach:
*wieloproduktowe - w ich skład wchodzi cała gama elementów, różnych typów półfabrykatów i szklanych lub akrylowych kulek. znajdziemy tu elementy metalowe montażowe jak bigle, szpilki jubilerskie czy kulki zaciskowe, także sznurki czy linki a także elementy metalowe ozdobne jak nakładki, przekładki czy zawieszki. Koraliki zawarte w zestawach do wyrobu biżuterii są zazwyczaj bardzo zróżnicowane zarówno jeśli chodzi o kolorystykę jak i o materiał, z którego zostały wykonane.

Komplety komponentów, są bardzo różne i składają się z:
*z półproduktów metalowych - to opakowania, w których znajdują się elementy wykonane wyłącznie z metalu. Mogą to być komplety szpilek i haczyków jubilerskich albo szpilek i bigli czy na przykład nakładek metalowych ozdobnych i kółek montażowych.
*z koralików - mogą być to koraliki tego samego typu i koloru różniące się tylko wielkością. Mogą to być także mixy kulek wykonanych z różnych materiałów, także wykonanych z tego samego materiału, ale różniących się kolorami i kształtami.
Półfabrykaty, zazwyczaj wykonane są ze stopów metali (bigle, kółka, nakładki, szpilki jubilerskie), akrylu (kuleczki czy kostki akrylowe), szkła ( crackle, perły szklane, powlekane,"sieczka"), drewna (zawieszki), tkaniny (sznurki) czy skóry ekologicznej (rzemienie).

pixel